Quote (Usc_abaddon @ Thu, Apr 24 2008, 08:59pm)
e bice da je to to ^^
e da nisam hackam dao bi ti a ovako ako oces ti evo na NL 90+ lvl mule =)
debil ? ? ? ? ?
ja sam napravio post nemoj srat
daj meni ne njemu ja se nesjecAM Paswa na diablu
a eto
NEMOJ SRAT!!!