Quote (eddy_hc @ Tue, Apr 8 2008, 12:21pm)
ja nisam reka da mi nepase tvoje misljenje,nego da ti vecina postova nema smisla.
..daj ti meni,ja cu njih brisat,ali ako im mogu davat warn...tebi ocito nisu jasna pravila jsp,ali nvm.
ali je cudno imat 2.5 k postova u 6 miseci,ako si aktivan na jsp,to nije nikakav problem...zato jer ne postoji samo hardcore europe,nego i subovi o sportu,trophy room,hardcore,site sugestions...
omg. ofc da su mi jasna pravila na jsp!!
znam da nemogu ja dobit ta administratorka prava tek tako!
ali znaš šta, ja mislin da ti jednostavno ne kužiš humor.
a to o 2750 posts u 6 miseci taj izgovor prodaj nekom drugom, meni češ to teško uvalit!