d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Pitanje Za Palysforta > Aj Bog Ti Da
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2008 06:07am
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, 8 Apr 2008, 13:01)
nemoguče!!!
pgledaj join date i posts!
nikad nisan spama ili prerano bumpa.
kad san posta onda san to radija by the book.
svejedno tebi čestitan na  2750 posts u 6 miseci!!!
tongue.gif


ne govorim o kvantiteti postova,nego kvaliteti...
vecina tvojih postova icon_pointr.gif +1.
postovi ti nemaju smisla.
/e:
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=15982680&f=46&st=20
evo a bas o tome govorim.

This post was edited by eddy_hc on Apr 8 2008 06:08am
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Apr 8 2008 06:16am
nemaju smisla? jer ti nepaše moje viđenje stvari i moj stav!
a to onda nije moj problem. ovaj subforum služi da se tu ljudi iz hr dopisuju i razmjenjuju mišljenja.
jel da?
i baš to i ja radim. dakle nisam prekršio nikakvo pravilo.
nego, aj ti meni objasni kako si ti u 6 mjeseci skupio 2750 posts tongue.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2008 06:21am
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, 8 Apr 2008, 13:16)
nemaju smisla? jer ti nepaše moje viđenje stvari i moj stav!
a to onda nije moj problem. ovaj subforum služi da se tu ljudi iz hr dopisuju i razmjenjuju mišljenja.
jel da?
i baš to i ja radim. dakle nisam prekršio nikakvo pravilo.
nego, aj ti meni objasni kako si ti u 6 mjeseci skupio 2750 posts tongue.gif


ja nisam reka da mi nepase tvoje misljenje,nego da ti vecina postova nema smisla.
..daj ti meni,ja cu njih brisat,ali ako im mogu davat warn...tebi ocito nisu jasna pravila jsp,ali nvm.
ali je cudno imat 2.5 k postova u 6 miseci,ako si aktivan na jsp,to nije nikakav problem...zato jer ne postoji samo hardcore europe,nego i subovi o sportu,trophy room,hardcore,site sugestions...
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Apr 8 2008 06:37am
Quote (eddy_hc @ Tue, Apr 8 2008, 12:21pm)
ja nisam reka da mi nepase tvoje misljenje,nego da ti vecina postova nema smisla.
..daj ti meni,ja cu njih brisat,ali ako im mogu davat warn...tebi ocito nisu jasna pravila jsp,ali nvm.
ali je cudno imat 2.5 k postova u 6 miseci,ako si aktivan na jsp,to nije nikakav problem...zato jer ne postoji samo hardcore europe,nego i subovi o sportu,trophy room,hardcore,site sugestions...


omg. ofc da su mi jasna pravila na jsp!!
znam da nemogu ja dobit ta administratorka prava tek tako!
ali znaš šta, ja mislin da ti jednostavno ne kužiš humor.
a to o 2750 posts u 6 miseci taj izgovor prodaj nekom drugom, meni češ to teško uvalit!
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2008 12:41pm
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, 8 Apr 2008, 13:37)
a to o 2750 posts u 6 miseci taj izgovor prodaj nekom drugom, meni češ to teško uvalit!


rofl.
sta ti mislis da si ti mjerilo na jsp-u?
evo kako ja kreten dobivam postove.svadam se sa budalama.
morat cu pauzirat 2-3 miseca.
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Apr 8 2008 12:42pm
Quote (eddy_hc @ Tue, 8 Apr 2008, 19:41)
rofl.
sta ti mislis da si ti mjerilo na jsp-u?
evo kako ja kreten dobivam postove.svadam se sa budalama.
morat cu pauzirat 2-3 miseca.


laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Apr 8 2008 02:16pm
Quote (eddy_hc @ Tue, Apr 8 2008, 06:41pm)
rofl.
sta ti mislis da si ti mjerilo na jsp-u?
evo kako ja kreten dobivam postove.svadam se sa budalama.
morat cu pauzirat 2-3 miseca.


ja nisam nikome reka da je kreten a nisam ni reka da je itko budala.
zašto ti daješ te titule uokolo premda ih nitko neče?
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2008 02:48pm
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, 8 Apr 2008, 21:16)
ja nisam nikome reka da je kreten a nisam ni reka da je itko budala.
zašto ti daješ te titule uokolo premda ih nitko neče?


nisam mislio doslovno na tebe,nego opcenito,al eto sam si se prepozna u tome...
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Apr 8 2008 02:50pm
Quote (eddy_hc @ Tue, 8 Apr 2008, 21:48)
nisam mislio doslovno na tebe,nego opcenito,al eto sam si se prepozna u tome...


Eddy uvaljuje opake pwnage cool.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Apr 8 2008 03:01pm
Quote (nugard @ Tue, 8 Apr 2008, 21:50)
Eddy uvaljuje opake pwnage  cool.gif


ediju je upravo ping uvalija pwnage...
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll