Quote (nugard @ Sat, Apr 5 2008, 09:03pm)
U kurac, zbog glupog Busha, sad će nam ukinit vize za Ameriku.
Baš je bilo gušt 8 miseci vadit papire, moga si u međuvremenu naučit engleski.
kako misliš ukinit vize...
neće ih tribat više vadit??
ako je to onda je spas za sve pomorce...