d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Bush U Hrvatskoj > Evo Pa Komentirajte
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Apr 5 2008 05:46pm
Quote (nugard @ Sat, Apr 5 2008, 09:03pm)
U kurac, zbog glupog Busha, sad će nam ukinit vize za Ameriku. 

Baš je bilo gušt 8 miseci vadit papire, moga si u međuvremenu naučit engleski.


kako misliš ukinit vize...

neće ih tribat više vadit??

ako je to onda je spas za sve pomorce... wink.gif
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Apr 6 2008 10:02am
Kako god okrenes on je ipak najmocniji covjek na svjetu.
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Apr 6 2008 05:19pm
Quote (Dalmos @ Sun, Apr 6 2008, 05:02pm)
Kako god okrenes on je ipak najmocniji covjek na svjetu.


prikraju....

proša mu je voz...

Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Apr 6 2008 05:47pm
ŠTAAAAAAAAAAA!!!!
šta je ovo??
svi mrze ameriku i buša?
ok. e pa ja i moj frend Grgo Q (za prijatelje grgo kju)
podržavamo ameriku i buša u obračunu s teroristima!!!!
i u svemu ostalom podžavamo SAD i buša!!!
ŽIVIO G W BUSH
ŽIVILA AMERIKA
eto vam sad!!!!
smile.gif
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Apr 6 2008 06:15pm
Quote (Dr_Feelgood @ Mon, Apr 7 2008, 12:47am)
ŠTAAAAAAAAAAA!!!!
šta je ovo??
svi mrze ameriku i buša?
ok. e pa ja i moj frend Grgo Q (za prijatelje grgo kju)
podržavamo ameriku i buša u obračunu s teroristima!!!!
i u svemu ostalom podžavamo SAD i buša!!!
ŽIVIO G W BUSH
ŽIVILA AMERIKA
eto vam sad!!!!
smile.gif


tebi je ka baza bit kontra...

dišpet neki, jeli...

ajde guštaj onda...



pošalji mail bušu sa pismon poderške ti i kju..

wink.gif

živija
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Apr 7 2008 04:59pm
Quote (yankiman @ Mon, Apr 7 2008, 12:15am)
tebi je ka baza bit kontra...

dišpet neki, jeli...

ajde guštaj onda...



pošalji mail bušu sa pismon poderške ti i kju..

wink.gif

živija

ofc ja u kju smo se obukli u odjela i nosili američke zastave!!!
tu su neki nešto pozdili kao nešto irak i to.
odgovrili smo im da im je bolje da šute jer čemo kju, buš i ja i njih bombardirati!!!
tongue.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Apr 7 2008 05:03pm
Quote (Dr_Feelgood @ Tue, Apr 8 2008, 12:59am)
ofc ja u kju smo se obukli u odjela i nosili američke zastave!!!
tu su neki nešto pozdili kao nešto irak i to.
odgovrili smo im da im je bolje da šute jer čemo kju, buš i ja i njih bombardirati!!!
tongue.gif


aj dobices 2 ib-a u oko kad te vidin biggrin.gif:D kacemo cs a a ?
Member
Posts: 12,780
Joined: Oct 1 2005
Gold: 0.00
Warn: 10%
Apr 7 2008 05:08pm
Quote (Dalmos @ Sun, 6 Apr 2008, 17:02)
Kako god okrenes on je ipak najmocniji covjek na svjetu.


krivo

Putin je najmocniji covjek na svijetu.
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Apr 7 2008 05:18pm
Quote (tpol @ Tue, 8 Apr 2008, 00:08)
krivo

Putin je najmocniji covjek na svijetu.


A to si zaključio na temelju...

This post was edited by nugard on Apr 7 2008 05:19pm
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll