Quote (Squall399 @ Sat, Apr 5 2008, 02:39am)
E i da , jole , ti napisi moje pravo ime u donacijama a ne jsp acc!
Stalno ih mijenjam pa.... ; )
nema veze glavno da ti znas o cemu se radi

btw scama te moj "prika" markonaft - 230 fgs ahahahhahaha
This post was edited by cppjole on Apr 5 2008 08:24am