d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Cheso... > Ajde Bogati Potrosite 5 Minuti Na Ovo
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Mar 30 2008 09:50am
Quote (sid_hr @ Sun, Mar 30 2008, 03:28pm)
Quote (sid_hr @ Thu, Mar 27 2008, 06:02pm)
Quote (Cheso @ Thu, 27 Mar 2008, 19:00)
Quote (sid_hr @ Thu, Mar 27 2008, 05:59pm)
Quote (Cheso @ Thu, 27 Mar 2008, 18:59)
e sid imas kakav extra cd key za d2 i exp


imam


oces podjelit, sta trazis za uzvrat >:D


nop. nije na prodaju, posudbu etc


ajde dam ti ber, necu ga dugo koristit dan dva dok mi marko il palyfort ne dodju online da mi daju drugi


EDIT: ti meni ziro racun na 2 dana, pa ti vratim biggrin.gif


nisam ti ja neki od tvojih scammerchica cigancica na koje si naviko, ja sta kazem tako i bude
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Mar 30 2008 10:08am
Quote (Cheso @ Sun, 30 Mar 2008, 16:50)
nisam ti ja neki od tvojih scammerchica cigancica na koje si naviko, ja sta kazem tako i bude


ma krivo shvacas, to je cisto sprdnja...
moje pravo je da ti nedam ili dam. Imam svoje razloge.
smjesan si mi biggrin.gif
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Mar 30 2008 10:47am
Quote (sid_hr @ Sun, Mar 30 2008, 04:08pm)
ma krivo shvacas, to je cisto sprdnja...
moje pravo je da ti nedam ili dam. Imam svoje razloge.
smjesan si mi biggrin.gif


mahhh libo me tuki, sve je ovo igra ionako > : D
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Mar 30 2008 12:15pm
lol
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Mar 30 2008 12:44pm
Quote (Titan_st @ Sun, 30 Mar 2008, 19:15)
lol


plus jedan
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Mar 30 2008 12:54pm
Quote (Titan_st @ Sun, 30 Mar 2008, 19:15)
lol


Quote (Razakel @ Sun, 30 Mar 2008, 19:44)
plus jedan


Počelo je.
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Mar 30 2008 01:35pm
Quote (nugard @ Sun, Mar 30 2008, 06:54pm)
Počelo je.


plus jedan
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Mar 30 2008 02:25pm
ova tema je vec bila otvorena od strane samog Chese.nevidin razlog zasto si je ponovo otvorija.

This post was edited by eddy_hc on Mar 30 2008 02:27pm
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Mar 30 2008 05:26pm
Quote (eddy_hc @ Sun, Mar 30 2008, 08:25pm)
ova tema je vec bila otvorena od strane samog Chese.nevidin razlog zasto si je ponovo otvorija.


bilo mi dosadno.... valjda
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Mar 31 2008 04:52am
ja sam u onom razgovoru nesto skuzio kao da je cheso dao nekom tipu dao FG vs CD key i tip mu nije dao CD key nego ga je jos prijavio...
dosadno je pa dalje niasm ni citao ^^
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll