eh kako ne shvačaš?
pa najvaljuju odlazak zato da vide jel ko trza na to šta oni odlaze.
ofc odma se pojavi nekoliko grebatora i tvrde da je njima jako žao
šta ovaj odlazi. i onda ide spika eo kad več odlaziš aj daj meni to šta ti je ostalo.
i eto epiloga. uvjek ima netko kome JAKO ŽAO kad netko odlazi iz ove igre.
i svi budu jako sretni i zadovoljni.
i kao u onim bajkama kako ide kraj
žive dalje u svom dvorcu u obilju sreče i zadovoljstva ( ovo zadovoljstva čitaj
keša love pare novca gotovine) i žive još dana danas ako nisu umrli.
ps: šta se čudiš, vidio sam ja tu i glupljih kometara