Quote (nugard @ Sun, 23 Mar 2008, 20:10)
Što te navelo da postaneš milotov podanik?

Pritisak koji su vrsili na mene u MoH- u

A i s Milotom sam vec dugo imao dobra iskustva jbg - Jedini ozbiljni grijeh im je bio postanje za regruit u nasem forumu (iako mislim da je glavni problem bio u jeziku i spominjanju Balkana- za to smo se ipak borili svim snagama da budemo samostalni

)