d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Di Je Cheso ?? > :o
Prev12
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Mar 26 2008 10:16am
Quote (PalysFort @ Wed, 26 Mar 2008, 16:28)

ako ti je char expired slucajno onda lijepo vrati system clock par dana unazad i evo te opet wink.gif


Prvo izmoli boga da nitko nije u međuvremenu kreira lika sa istim imenom, jer ti onda ni system clock ne pomaže.
Member
Posts: 2,099
Joined: Feb 19 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 26 2008 12:39pm
Quote (Cheso @ Wed, Mar 26 2008, 03:16pm)




btw patrickk ak pitas di sam da mi vratis onaj fg netreba, zadrzi, ionak je neka sica bila u pitanju.


vratit cu ti ih ....
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Mar 27 2008 12:43pm
Quote (Cheso @ Wed, 26 Mar 2008, 16:55)
neznam ti ja permat, ja sam se uvjek rjesavao hrs u roku od 1 dan ako nisam bio 100% siguran da su legit.

a char je lvl 62 tak da sam sigurno igro vise od 3h s njim pa nece expire...


EDIT : e btw palysfort da ti javim za ona 2 cd keya sta si mi dao onaj prvi je voided al mozes igrat, onaj drugi je skroz ok al nekad mi ga neko koristi....

kaze used by : PROBA

: D

thx anyways


Reko si mi vec za prvi da ne radi, a sad za drugi ko ga use ne znam jbg - frend mi ga dao da imam za mule ali ako ga ja koristim nikad ne pise proba - pices Lacy X (x je broj )
Nadam se da se ipak nekako uspijevas sluzit wink.gif
Quote (nugard @ Wed, 26 Mar 2008, 17:16)
Prvo izmoli boga da nitko nije u međuvremenu kreira lika sa istim imenom, jer ti onda ni system clock ne pomaže.


U pravu si, na to sam zaboravio upozorit smile.gif
Member
Posts: 16,460
Joined: Jan 22 2008
Gold: 690.00
Apr 1 2008 11:06am
+1 smile.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Closed New Topic New Poll