Quote (Hellspray @ Wed, 26 Mar 2008, 11:17)
haha ti si mali debeli pa mi se vamo javljas bar ja neman 500kg... ko ti i ne nosim cvike mali pederu
btw Pozz svima

haha.
kad te vidim posjetit ces kirurga.
da ti namjesti ruku jer cu ti je zbilja potrgat da ces imati otvoreni prijelom