d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Izboli Boysa > Evo Pa Komentirajte~
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Mar 18 2008 08:05am
sid ne, al sam si je kriv sta trazi nevolje~ mogli su ih pustit na miru i nebi do toga doslo ali oni su boysi pa mogu~~

@ cingy panker ga je izbo~~

a legna.... boysi su u zadnje vrjeme razbili pun kurac skinsa~ tak da njima se ne pise bas dobro glupi su i nabrijani

al sami su si krivi
€: i da sta mislis da ce sad bit nesto bolje ovi ce ganjat jedne ostali ce ganjat njih~ malo ce se smirit situacija u vezi torcide i bbb-a, da se mene pita to treba sve na miru ostavit i ne klat se dalje jer ce ic samo do jos vecih sranja


This post was edited by waYOke on Mar 18 2008 08:07am
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Mar 18 2008 08:33am
tako JE!!! nn vise sranja... ukinuli su zerp zar to nije dosta???
salim se ofc
sva sreca da zivim u sredini di je niska stopa kriminalnih djela... mad1.gif

e da za to sve je kriva nasa policija... to nikako ne smijemo zaboravit... treba po dvoje stavit u svaki park i gotovo...

This post was edited by sid_hr on Mar 18 2008 08:39am
Member
Posts: 5,303
Joined: Jul 20 2006
Gold: 0.00
Mar 18 2008 10:25am
Quote (waYOke @ Tue, Mar 18 2008, 03:05pm)
sid ne, al sam si je kriv sta trazi nevolje~ mogli su ih pustit na miru i nebi do toga doslo ali oni su boysi pa mogu~~

@ cingy panker ga je izbo~~

a legna.... boysi su u zadnje vrjeme razbili pun kurac skinsa~ tak da njima se ne pise bas dobro glupi su i nabrijani

al sami su si krivi
€: i da sta mislis da ce sad bit nesto bolje ovi ce ganjat jedne ostali ce ganjat njih~ malo ce se smirit situacija u vezi torcide i bbb-a, da se mene pita to treba sve na miru ostavit i ne klat se dalje jer ce ic samo do jos vecih sranja


Problem je indy da boysa nije lako prepoznat, vecina koju ja znam se nabrijavaju na neke cassual hooligane... tak da ne nose obiljezja...

dok je metalce vrlo lako prepoznat.... tak da mislim da ce njima ipak bit najgore....

sve su to ubiti nabrijana djeca.... nemam nista protiv toga da su se potukli, al za izvuc noz moras bit jebeno iskompleksirana picka... ja da sam mu buraz il stari, naso
bi tog metalca i na kriz bi ga pribio.
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Mar 18 2008 10:34am
jbga ne kazem ja da je on imo pravo ubit ga al nisi bil tam a nisam ni ja mbe nije imo drugog izbora~

a boysi ce najebat isto tak da...
Member
Posts: 17,449
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Mar 18 2008 01:19pm
Quote (Razakel @ Tue, 18 Mar 2008, 01:01)
UBIJ UBIJ UBIJ bojsića, ta na na na na na naa naa naaaa smile.gif


lol
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Mar 18 2008 02:08pm
neobrazovani ljudi...
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Mar 18 2008 02:48pm
Quote (waYOke @ Tue, 18 Mar 2008, 17:34)
jbga ne kazem ja da je on imo pravo ubit ga al nisi bil tam a nisam ni ja mbe nije imo drugog izbora~

a boysi ce najebat isto tak da...


nije imao drugog izbora??
ma u kakvoj god da se situaciji nasao nije ima pravo izvuc noz na njega i ubit ga..
jedino ako ovaj nije izvadio noz na njega i da se on branio...ali posto nije ja ga nebi pustija iz zatvora sa ttom pricom o "samoobrani."
pun mi je kurac takvih...sad ce bit nisam namjerno,nisam namjerno,a kasnije ce se hvalit s tim u ekipi...ma jebo ti bog mater takvu(ne tebi indy ofc)

This post was edited by eddy_hc on Mar 18 2008 02:48pm
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Mar 18 2008 03:21pm
Idiot je ovaj šta ga je ubija, idiot je bija onaj šta je poginija.

Pametni ljudi ukoliko vide da dolazi do nasilja, maknu se. Ne iniciraju, ne sudjeluju, ne navijaju.

Idioti završavaju na robiji ili u grobu.
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Mar 18 2008 04:29pm
Quote (nugard @ Tue, 18 Mar 2008, 22:21)
Idiot je ovaj šta ga je ubija, idiot je bija onaj šta je poginija.

Pametni ljudi ukoliko vide da dolazi do nasilja, maknu se. Ne iniciraju, ne sudjeluju, ne navijaju.

Idioti završavaju na robiji ili u grobu.


ima i u saboru par...
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold: 22.46
Mar 18 2008 04:59pm
ja san nekidan izvadia noz i probo Pecenu kokos i dosla banda Pecenih skinsova i Probo san ih sve i ko se zeza s menom tako ce zavrsit biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12347Next
Add Reply New Topic New Poll