Quote (waYOke @ Tue, Mar 18 2008, 03:05pm)
sid ne, al sam si je kriv sta trazi nevolje~ mogli su ih pustit na miru i nebi do toga doslo ali oni su boysi pa mogu~~
@ cingy panker ga je izbo~~
a legna.... boysi su u zadnje vrjeme razbili pun kurac skinsa~ tak da njima se ne pise bas dobro glupi su i nabrijani
al sami su si krivi
€: i da sta mislis da ce sad bit nesto bolje ovi ce ganjat jedne ostali ce ganjat njih~ malo ce se smirit situacija u vezi torcide i bbb-a, da se mene pita to treba sve na miru ostavit i ne klat se dalje jer ce ic samo do jos vecih sranja
Problem je indy da boysa nije lako prepoznat, vecina koju ja znam se nabrijavaju na neke cassual hooligane... tak da ne nose obiljezja...
dok je metalce vrlo lako prepoznat.... tak da mislim da ce njima ipak bit najgore....
sve su to ubiti nabrijana djeca.... nemam nista protiv toga da su se potukli, al za izvuc noz moras bit jebeno iskompleksirana picka... ja da sam mu buraz il stari, naso
bi tog metalca i na kriz bi ga pribio.