d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Nema Više Ovakvog Igrača > Misli Se Na Nogomet
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Mar 15 2008 04:22pm
Quote (nugard @ Sat, Mar 15 2008, 09:56pm)
U videu se ne vidi ni otac Hrvat ni majka Srpkinja. Samo igračina.


ZAR I TI SINE BRUTEEEEEEEEEEEEEEE


SIG ZA PICKOM WTF ?????? MA DAJJJJ
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Mar 15 2008 05:02pm
he he
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
May 4 2008 05:03pm
Veliki igrač, ali nije mi drago da je bio otisao u C.Zvezdu.
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
May 4 2008 05:58pm
Quote (Dalmos @ Mon, 5 May 2008, 01:03)
Veliki igrač, ali nije mi drago da je bio otisao u C.Zvezdu.


Ma onaj smrad Blažević ga je potira u CZ. Reka je da će pojest diplomu ako on postane igračina...


Evo još jedan video

http://www.youtube.com/watch?v=uODzQxiJaLY
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
May 5 2008 04:40am
Quote (nugard @ Mon, 5 May 2008, 01:58)
Ma onaj smrad Blažević ga je potira u CZ. Reka je da će pojest diplomu ako on postane igračina...


Evo još jedan video

http://www.youtube.com/watch?v=uODzQxiJaLY


Uvijek je uzitak pogledati njegove poteze - Hvala nu wink.gif
Btw jel zna netko kako je Ciro objasnio to sto NIJE pojeo svoju diplomu? d-lol.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
May 5 2008 05:28am
Quote (PalysFort @ Mon, May 5 2008, 12:40pm)
Uvijek je uzitak pogledati njegove poteze - Hvala nu wink.gif
Btw jel zna netko kako je Ciro objasnio to sto NIJE pojeo svoju diplomu?  d-lol.gif


da i mene zanima tongue.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
May 5 2008 09:40am
Ovo je jedan od meni najdrazih igraca:

http://www.youtube.com/watch?v=JYLEAt27ndg


A ovde je u tandemu sa drugim odlicnim igracem,po mom misljenju su tvorili najjaci tandem ikad:

http://www.youtube.com/watch?v=06nfHFWWqb0&feature=related
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
May 6 2008 03:09am
ma on je car
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
May 10 2008 04:57pm
sječam se da sam pročitao u nekim novinama prije jedno 16-17 godina,
da su ga nazvali Robert DECEMBARSKI, hahaha odvalio sam od cereka tada kad sam to pročitao
(hrv. prosinac = srp. DECEMBAR)
bilo kako bilo taj je odlično igrao balun, dao je on dosta za hrvatsku reprezentaciju,
tako da netreba njega napadat za neke sitnice...
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Jul 5 2008 06:17am
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll