☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Hrvatski
> Nema Više Ovakvog Igrača > Misli Se Na Nogomet
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 1037
Replies: 21
Track Topic
cppjole
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold
:
Locked
#11
Mar 15 2008 04:22pm
Quote (nugard @ Sat, Mar 15 2008, 09:56pm)
U videu se ne vidi ni otac Hrvat ni majka Srpkinja. Samo igračina.
ZAR I TI SINE BRUTEEEEEEEEEEEEEEE
SIG ZA PICKOM WTF ?????? MA DAJJJJ
nugard
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold
:
5,010.00
#12
Mar 15 2008 05:02pm
he he
Dalmos
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold
:
650.00
#13
May 4 2008 05:03pm
Veliki igrač, ali nije mi drago da je bio otisao u C.Zvezdu.
nugard
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold
:
5,010.00
#14
May 4 2008 05:58pm
Quote (Dalmos @ Mon, 5 May 2008, 01:03)
Veliki igrač, ali nije mi drago da je bio otisao u C.Zvezdu.
Ma onaj smrad Blažević ga je potira u CZ. Reka je da će pojest diplomu ako on postane igračina...
Evo još jedan video
http://www.youtube.com/watch?v=uODzQxiJaLY
L_a_c
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold
:
1,355.27
Trader:
Trusted
#15
May 5 2008 04:40am
Quote (nugard @ Mon, 5 May 2008, 01:58)
Ma onaj smrad Blažević ga je potira u CZ. Reka je da će pojest diplomu ako on postane igračina...
Evo još jedan video
http://www.youtube.com/watch?v=uODzQxiJaLY
Uvijek je uzitak pogledati njegove poteze - Hvala nu
Btw jel zna netko kako je Ciro objasnio to sto NIJE pojeo svoju diplomu?
Rakshasas(KD)
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold
:
83,279.00
#16
May 5 2008 05:28am
Quote (PalysFort @ Mon, May 5 2008, 12:40pm)
Uvijek je uzitak pogledati njegove poteze - Hvala nu
Btw jel zna netko kako je Ciro objasnio to sto NIJE pojeo svoju diplomu?
da i mene zanima
eddy_hc
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold
:
0.00
#17
May 5 2008 09:40am
Ovo je jedan od meni najdrazih igraca:
http://www.youtube.com/watch?v=JYLEAt27ndg
A ovde je u tandemu sa drugim odlicnim igracem,po mom misljenju su tvorili najjaci tandem ikad:
http://www.youtube.com/watch?v=06nfHFWWqb0&feature=related
P4jo
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold
:
41.72
#18
May 6 2008 03:09am
ma on je car
Dr_Feelgood
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold
:
8,707.00
#19
May 10 2008 04:57pm
sječam se da sam pročitao u nekim novinama prije jedno 16-17 godina,
da su ga nazvali Robert DECEMBARSKI, hahaha odvalio sam od cereka tada kad sam to pročitao
(hrv. prosinac = srp. DECEMBAR)
bilo kako bilo taj je odlično igrao balun, dao je on dosta za hrvatsku reprezentaciju,
tako da netreba njega napadat za neke sitnice...
nugard
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold
:
5,010.00
#20
Jul 5 2008 06:17am
Go Back To
Hrvatski
Topic List
Prev
1
2
3
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact