Quote (Legna @ Fri, Mar 14 2008, 01:04am)
Cya Loza....
Al vratit ces se ofc... svi se vrate...

istina...ali ja kad odem nevracam se muzika me vuce i gitara skojom skoro spavam koliko obozavam

ma joke!!samo sam sretan sto sam naucio svirat

loza...sretno u zivotu mozda navratim u ST

!