d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Sjebo Mi Se Komp > ...
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Mar 10 2008 11:09pm
Quote (Titan_st @ Mon, Mar 10 2008, 11:19pm)
Nije dapace, nego uvik ima neke glupe komentare i pametuje previse pa da mu ukazem na neke stvari


ajde djete reci mami da ne pusi kurac siptarima za perec dat cu joj ja 5 kn nek ti kupi burek
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Mar 10 2008 11:12pm
Quote (Cheso @ Tue, Mar 11 2008, 05:09am)
ajde djete reci mami da ne pusi kurac siptarima za perec dat cu joj ja 5 kn nek ti kupi burek


HAHAHAHAHHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA


LMAO
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Mar 11 2008 03:12am
sredio sam grafičku, al ne jebu rami i dalje... sve sam isčupo van i i stavio stare neke sam naso doma 256 cist tolko da drze al i dalje jebe wtf da radim? jel mbe otiso slot za rame?
Member
Posts: 7,417
Joined: Apr 20 2007
Gold: 255.00
Mar 11 2008 03:56am
Prvo se zapitaj od čega je počeo problem, što je uzrok i što si mijenjao na kompu neposredno prije nastanka problema.
Nakon što to utvrdiš (ili ne), bazirano na spoznatim informacijama posegni za alatima ili postupcima koji su inače od generalne pomoći.
Ako ni to ne pomogne, kontaktiraj stručnu osobu.

Dakle, opcije mogu biti;
- pronalazak i reinstalacija drivera od matične ploče
- pronazalak i reinstalacija drivera od neke specifične komponente kompjutera
- upotreba System Restore
- reinstalacija Windowsa

Softverski problemi su skoro uvijek riješivi od strane korisnike, bez potrebe za većim mjerama (popravak, kupnja nove komponente), samo treba JAKO dobro proučiti problem i okolnosti.
Hardverske probleme nemoj ni pokušavat riješavat ako se time ne baviš.

Nije ti od ikakve pomoći doći ovdje i reći "ošlo sve u kurac"
Member
Posts: 3,830
Joined: May 24 2005
Gold: 25.00
Mar 11 2008 04:14am
heh indyu se sjeba comp

zasto me to nimalo necudi laugh.gif

evo jedna prikladna za ovu situaciju od slipknota

poslusajte je...nevjerujen da ste ikad culi ovu verziju biggrin.gif



This post was edited by speedking on Mar 11 2008 04:21am
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Mar 11 2008 04:32am
Quote (rageofaeon @ Tue, 11 Mar 2008, 10:56)
Prvo se zapitaj od čega je počeo problem, što je uzrok i što si mijenjao na kompu neposredno prije nastanka problema.
Nakon što to utvrdiš (ili ne), bazirano na spoznatim informacijama posegni za alatima ili postupcima koji su inače od generalne pomoći.
Ako ni to ne pomogne, kontaktiraj stručnu osobu.

Dakle, opcije mogu biti;
- pronalazak i reinstalacija drivera od matične ploče
- pronazalak i reinstalacija drivera od neke specifične komponente kompjutera
- upotreba System Restore
- reinstalacija Windowsa

Softverski problemi su skoro uvijek riješivi od strane korisnike, bez potrebe za većim mjerama (popravak, kupnja nove komponente), samo treba JAKO dobro proučiti problem i okolnosti.
Hardverske probleme nemoj ni pokušavat riješavat ako se time ne baviš.

Nije ti od ikakve pomoći doći ovdje i reći "ošlo sve u kurac"



komp mi se stalno restarta... svi kazu da su rami u kurcu~~ tak da
Member
Posts: 3,830
Joined: May 24 2005
Gold: 25.00
Mar 11 2008 04:50am
Quote (waYOke @ Tue, Mar 11 2008, 11:32am)
komp mi se stalno restarta... svi kazu da su rami u kurcu~~ tak da


mozda se pregrijava ? blink.gif
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Mar 11 2008 05:25am
Quote (Cheso @ Tue, 11 Mar 2008, 06:09)
ajde djete reci mami da ne pusi kurac siptarima za perec dat cu joj ja 5 kn nek ti kupi burek


bravo odrasli care
Member
Posts: 7,417
Joined: Apr 20 2007
Gold: 255.00
Mar 11 2008 06:33am
Quote (waYOke @ Tue, 11 Mar 2008, 11:32)
komp mi se stalno restarta... svi kazu da su rami u kurcu~~ tak da

Dokle dođe komp prije no što se restarta?
Jel digne Windowse uopće?
Member
Posts: 6,519
Joined: Nov 27 2006
Gold: 22.46
Mar 11 2008 06:38am
nemoj jebat slipknot on > sve biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll