d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Titan Ques > Ako Ko Zna...
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Mar 11 2008 06:58pm
Igra je zakon wink.gifwink.gif

al mi na laptopu non stop koda se crni ekran... nebi smilo bit radi performansi.... nelos je laptop (igran obilivion na njemu)

Sta bi moglo bit??
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Mar 12 2008 03:26am
mozda trebas malo manje rakije popit prije neg kaj zaigras.
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll