d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ima Koja Igra Da Je Gg > Sp I Bnet
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Mar 8 2008 05:38pm
Quote (The_Outsider @ Sun, Mar 9 2008, 12:36am)
grafika da je bolja igra bi bila lošija...

bas je onakva kakva treba bit


zakon.. wink.gif

650 mb...

sumnjiv si tongue.gif


Al skini cu je pa cu ti rec dojmove wink.gif


Ima sta jos pametnoga?

neki noviji đir al ka sema da skupljan pizdarije okolo i ubivan ekipu i dizen lvl ofc ? wink.gif
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Mar 8 2008 05:40pm
kazem ti skini NoX ( na 2 cd-a igra )

cista singleplayer hack and slash tipa diablo... samo druga radnja ..
imas 3 klase (ono neki summoner, warrior, i wizard) , bolju grafiku, vecu dinamiku, zanimljivije questove... zabavnije bossove..

i nije linearna .. mozes lutat i pustošit smile.gif ( ko fallout )

meni jedna super igra koja mi je unistila jedno 3-4 mjeseca zivota dok nisam sa svim klasama preso

ovako je izgledo cover... imo sam orginal neznam di mi je sad.gif



ovako nekako izgleda sučelje smile.gif



meni ovo poslje fallouta najjca singleplayer rpg igra




This post was edited by The_Outsider on Mar 8 2008 05:48pm
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Mar 8 2008 05:55pm
1. fallout 2

2.nox

3.ice...

Pre jaki ste fala van wink.gif
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Mar 8 2008 07:46pm
Quote (yankiman @ Sun, 9 Mar 2008, 00:55)
1. fallout 2

2.nox

3.ice...

Pre jaki ste fala van wink.gif


sta ces^^ znamo^^

al samo makni mi sestru iz siga vrjedas ju~~ nemoraju svi gledat
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Mar 8 2008 09:32pm
Quote (waYOke @ Sun, Mar 9 2008, 01:46am)

sta ces^^ znamo^^

al samo makni mi sestru iz siga vrjedas ju~~ nemoraju svi gledat


http://www.youtube.com/watch?v=wnVJZkDuVBM&feature=related
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Mar 9 2008 07:06am
fallout je izvrstan.

probaj morrowind tongue.gif
puno je vise atmosferican od obliviona i ima vise lokacija, questova, ljudi pricanja... svega. igra ima izrazenu i politicku i socijalnu stranu provincije, za razliku od obliviona koji je korak pema zabavnoj sarenoj igirici za bebice.

probaj gothic 2. moze ti se cinit usrano komplicirano na pocetku ali uopce nije lose. cak i izgleda prilicno dobro.
Member
Posts: 3,615
Joined: Dec 31 2007
Gold: 790.99
Mar 9 2008 12:50pm
DIABLO , DIABLO I SAMO DIABLO!!!
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Mar 9 2008 03:08pm
instalira san fallout i moran priznat da kurca nekuzin u prvih 5 minuta igre...

neki me zohar roka a ja moran imat neke action pointse da ga sabijen ^^

neznan....
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Mar 9 2008 03:17pm
Quote (yankiman @ Sun, 9 Mar 2008, 22:08)
instalira san fallout i moran priznat da kurca nekuzin u prvih 5 minuta igre...

neki me zohar roka a ja moran imat neke action pointse da ga sabijen ^^

neznan....


ee yy, igra ti se na "runde" ka heroji.... samo moras skuzit al igra je pregozu, evo ja ju nabavljam^^ cekam frenda da sprzi
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Mar 9 2008 03:21pm
ja je skidan sa torenta, na 47.8% je^^
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll