kazem ti skini NoX ( na 2 cd-a igra )
cista singleplayer hack and slash tipa diablo... samo druga radnja ..
imas 3 klase (ono neki summoner, warrior, i wizard) , bolju grafiku, vecu dinamiku, zanimljivije questove... zabavnije bossove..
i nije linearna .. mozes lutat i pustošit

( ko fallout )
meni jedna super igra koja mi je unistila jedno 3-4 mjeseca zivota dok nisam sa svim klasama preso
ovako je izgledo cover... imo sam orginal neznam di mi je


ovako nekako izgleda sučelje


meni ovo poslje fallouta najjca singleplayer rpg igra
This post was edited by The_Outsider on Mar 8 2008 05:48pm