Quote (mate0301 @ Sat, Mar 8 2008, 06:53pm)
Pa raks sto si ti u zg-u ^^ ?
@HC06 pozz matija

zivot ide, onako lagano bez d2

@angel neznan dali je to sto imas moj br. zovni pa ces vidit

Ak se ne varam reko si da si na crnomercu kod vojarne, meni je trening sad u vojarni ^^
Pm mi broj moba