Quote (The_Outsider @ Thu, Mar 6 2008, 02:04am)
i ja sam jednom bio na faxu mislim medicini... i onda smo isli prebacit skele na dif jer je i njima ošla fasada u kurac XD
btw indy pa di si ti... ni tebe ni psa mjesecima ne vidim na livadi ?!
haha indy i pas na livadi
nego da te pitan...kako razlikujes ko je indy a ko pas ?