Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, Mar 4 2008, 01:17pm)
pa sto ljudi jos nisu naucili da je taj mf kurac... jebote mf , jedan vice 300 mf, drugi 500, treci 252... ma lol
uzmes lika i deres cili dan i nema druge... a ne sad stavis 5k mf pa mislis napravit 5 runova i dobit 6 sojeva.. hehe.. to su pizdarije, to ti nije nista nego srica i upornost..
opet mi se znalo desit da udjen u igru u 6 ujutro prije skole ubijen 2 monstera i padne mi hr.. kazen ti srica.. a i upornost
ja san uvik igra sa 0% mf, a i svi ljudi koje znam.. i niko se nije bunija

a i sto ce ti mf za mepha andy i te pizdarije, ko to mfa uopce
ja bi se jako slozio s ovim. imam i sad sorcu za mf sa 500 koja ful brzo ubija ali slabo to ide. evo za usporedbu, jedini df koji mi je ikad pao je pao sa smiterom sa 0mf, od 5 sojs 4 su bili sa likovima sa oko 50mf, a rune nemaju nikakve veze sa mf pa nije ni vazno...
samo igraj igraj i zaboravi na mf, i kad tad nesto padne. mislim da uvijek vrijedi drzat gheeds ili wt ili jos koji %mfa sa strane tipa shako ili enigma, ali bas ono "idem sad mfat mepha dok ne padne arach" to ti je zakurac... dosadi u roku od pola sata a padne svake prijestupne.