d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Jel To Istina > Il Me Jebu U Zdrav Mozak
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Mar 4 2008 01:06pm
Quote (Dlexx @ Tue, 4 Mar 2008, 14:02)
btw sta je coh?


chains of honor
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Mar 4 2008 03:01pm
Quote (sid_hr @ Tue, Mar 4 2008, 03:58pm)
dupe ofc = mass fg ^^

daj program tongue.gif
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Mar 5 2008 06:14am
Quote (Rakshasas(KD) @ Tue, Mar 4 2008, 01:17pm)
pa sto ljudi jos nisu naucili da je taj mf kurac... jebote mf , jedan vice 300 mf, drugi 500, treci 252... ma lol

uzmes lika i deres cili dan i nema druge... a ne sad stavis 5k mf pa mislis napravit 5 runova i dobit 6 sojeva.. hehe.. to su pizdarije, to ti nije nista nego srica i upornost..

opet mi se znalo desit da udjen u igru u 6 ujutro prije skole ubijen 2 monstera i padne mi hr.. kazen ti srica.. a i upornost

ja san uvik igra sa 0% mf, a i svi ljudi koje znam.. i niko se nije bunija tongue.gifa i sto ce ti mf za mepha andy i te pizdarije, ko to mfa uopce


ja bi se jako slozio s ovim. imam i sad sorcu za mf sa 500 koja ful brzo ubija ali slabo to ide. evo za usporedbu, jedini df koji mi je ikad pao je pao sa smiterom sa 0mf, od 5 sojs 4 su bili sa likovima sa oko 50mf, a rune nemaju nikakve veze sa mf pa nije ni vazno...

samo igraj igraj i zaboravi na mf, i kad tad nesto padne. mislim da uvijek vrijedi drzat gheeds ili wt ili jos koji %mfa sa strane tipa shako ili enigma, ali bas ono "idem sad mfat mepha dok ne padne arach" to ti je zakurac... dosadi u roku od pola sata a padne svake prijestupne.
Member
Posts: 1,047
Joined: Feb 24 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Mar 6 2008 07:18am
Quote (Dlexx @ Tue, 4 Mar 2008, 13:12)
jel perf mf (baca max uniq)200 mf ili kolko god mozes napumpat??jer kaze mi frend best=200 mf a kurca mi ne baca lol 4 normal uniq itema na 7 hell mf runova a onako sa otprilike 370 mf skoro svaki put baci 1/2 rare 1/8 magic i 3/8 uniq


Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Mar 7 2008 05:18am
Quote (Kacavida @ Wed, Mar 5 2008, 12:14pm)
ja bi se jako slozio s ovim. imam i sad sorcu za mf sa 500 koja ful brzo ubija ali slabo to ide. evo za usporedbu, jedini df koji mi je ikad pao je pao sa smiterom sa 0mf, od 5 sojs 4 su bili sa likovima sa oko 50mf, a rune nemaju nikakve veze sa mf pa nije ni vazno...

samo igraj igraj i zaboravi na mf, i kad tad nesto padne. mislim da uvijek vrijedi drzat gheeds ili wt ili jos koji %mfa sa strane tipa shako ili enigma, ali bas ono "idem sad mfat mepha dok ne padne arach" to ti je zakurac... dosadi u roku od pola sata a padne svake prijestupne.


slazen se,samo sta san sad ulozia sve u MF sorcu a neman pravih onih killer looks stvari
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll