hahaha lukaherma jeje izia ga je wow

prican ja sa njin tu i tamo pere ka blesav
d2 je bija nesto dok su igrali ljudi koji su LJUDI i sa kojima si moga popricat ka covik i zajebavat se i igranje nije bilo primarno a opet su svi imali sve i bilo je gg a ne sad nemas sa kin ni popricat kako triba sux ljuti
da san nekom malom acc prazni likovi ofc i lipo ga zamolia da uzme i radi sta oce a da ne minja password da mogu tu i tamo povirit sta je sa tin likovima jer vise neigran niti me brige nije proslo po dana oma je minja password i stas ti radit sa takvin ljudima to je kurac! jebiga
respect : fila raks belz titan lucha ragna mile mekva poljo(ima 2 ure odigranog d2 a zna sve od d2 =) ) vinjo indy inso speed nesi ako san koga zaboravia =) skuzaj hehe al to je bila ekipa jebiga
This post was edited by url on Mar 2 2008 08:11am