d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Dudu > Omfg
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Feb 23 2008 12:38pm
















This post was edited by The_Outsider on Feb 23 2008 12:39pm
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 23 2008 12:42pm
Quote (Dalmos @ Sat, 23 Feb 2008, 19:25)
Ali su nam u grupi za SP, ne mogu uteć.


Reka bi meštar iz velog mista: Učinit ćemo ih u papar. devil.gif
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 23 2008 02:43pm
zavrsio je karijeru
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 23 2008 05:28pm
Quote (Cheso @ Sat, 23 Feb 2008, 21:43)
zavrsio je karijeru


ja mislim da nece najmanje godinu dana zaigrat.
a i svaki sljedeci start ce mu bit potencijalni lom kosti.

This post was edited by eddy_hc on Feb 23 2008 05:29pm
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 23 2008 05:55pm
Quote
Nakon operacije u bolnici u Birminghamu stanje najboljeg strijelca hrvatske reprezentacije bolje je od očekivanog.
Po riječima Eduardove supruge Andreje, pukla je samo fibula, odnosno vanjska kost lijeve noge.


jutarnji.hr


Čini se da ipak nije toliko tragično iako je izgledalo krvnički.

Bitno da karijera nije u pitanju kao što se na početku mislilo. Valjda samo 4 - 6 mjeseci.

This post was edited by nugard on Feb 23 2008 05:57pm
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 23 2008 06:18pm
Quote (nugard @ Sun, 24 Feb 2008, 00:55)
jutarnji.hr


Čini se da ipak nije toliko tragično iako je izgledalo krvnički.

Bitno da karijera nije u pitanju kao što se na početku mislilo. Valjda samo 4 - 6 mjeseci.


daj Bože.
ono je bilo prebrutalno.ja bih novcano kaznija onog taylora(novac naravno da duduevoj obitelji),a tayloru zabranija nastupat na profesionalnim utakmicama.
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 23 2008 06:43pm
definitivno zabrana zauvjek bi mu trebala ici, ovo nije sportski.
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Feb 23 2008 06:46pm
Bili usput i zabranija pusenje na javnim mjestima, zabranija voznju unatrag, bespotrebno disanje, gledanje u tv i sl..

Mislim stvarno, Taylor je pretjera sve to stoji, slomija mu je nogu, konj, al isto tu ima i slucajnosti, naletija mu je krvnicki na nogu i naravno sve puklo.
Triba ga kaznit 6 miseci ne igranja i novcana neka kazna i to je to.
Kakva dozivotna zabrana, sta je vama...

P.S. Ni u kom slucaju ne odobravam sta je ovi napravija i JEBEM MU MATER ja osobno, al ipak, get real
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 23 2008 06:49pm
Quote (Titan_st @ Sun, 24 Feb 2008, 01:46)
Bili usput i zabranija pusenje na javnim mjestima, zabranija voznju unatrag, bespotrebno disanje, gledanje u tv i sl..

Mislim stvarno, Taylor je pretjera sve to stoji, slomija mu je nogu, konj, al isto tu ima i slucajnosti, naletija mu je krvnicki na nogu i naravno sve puklo.
Triba ga kaznit 6 miseci ne igranja i novcana neka kazna i to je to.
Kakva dozivotna zabrana, sta je vama...

P.S. Ni u kom slucaju ne odobravam sta je ovi napravija i JEBEM MU MATER ja osobno, al ipak, get real


omg,nemos tako uletat coviku u noge...koliko puta se na utakmici uklize i velika vecina zna neke granice.
ali ovo napravit...
rifle.gif @ taylor...
dozivotna zabrana po meni
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev1234Next
Add Reply New Topic New Poll