Quote (Titan_st @ Sun, 24 Feb 2008, 01:46)
Bili usput i zabranija pusenje na javnim mjestima, zabranija voznju unatrag, bespotrebno disanje, gledanje u tv i sl..
Mislim stvarno, Taylor je pretjera sve to stoji, slomija mu je nogu, konj, al isto tu ima i slucajnosti, naletija mu je krvnicki na nogu i naravno sve puklo.
Triba ga kaznit 6 miseci ne igranja i novcana neka kazna i to je to.
Kakva dozivotna zabrana, sta je vama...
P.S. Ni u kom slucaju ne odobravam sta je ovi napravija i JEBEM MU MATER ja osobno, al ipak, get real
omg,nemos tako uletat coviku u noge...koliko puta se na utakmici uklize i velika vecina zna neke granice.
ali ovo napravit...

@ taylor...
dozivotna zabrana po meni