Quote (Cheso @ Thu, Feb 21 2008, 02:01am)
kad je meni umro pala lvl 88 na hc-u tj. bio je za pvp a umro je u prvom duelu : D
nosio sam 415% bord ba, stormshield, forti, kacigu s max dmg jewls + ias + 99 hp ... svasta je tu bilo a majmun me ubio iz prve neki drujo s etheral kako se zove onaj polearm
a jebote pegule
zamisli prvi sut da prodje kroz block i dr i potrefi mu se dosta veci od average da te poklopi u sutu...
zato ja ne volim hc. uvijek ostane 0.01% za srecu i to te sjebe kad tad.
ej 21.2.2008. 02:07 am 6 nas je na forumu
ŠEST!
ovo je neki rekord sta ne

?
This post was edited by Kacavida on Feb 20 2008 07:06pm