d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Joleeeee Ripooooo ///neeeeeeeeee > Nemama Volje Za Igranjem Vise...
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 20 2008 06:55pm
sojevi,hoto,eni u ap(774 koliko ja znam,eth hoz 200% zoded,mara,neznam sta je na glavi nosija,perf upped spurke...life skilleri
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 20 2008 06:59pm
ljepo ljepo biggrin.gif
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 20 2008 07:01pm
kad je meni umro pala lvl 88 na hc-u tj. bio je za pvp a umro je u prvom duelu : D

nosio sam 415% bord ba, stormshield, forti, kacigu s max dmg jewls + ias + 99 hp ... svasta je tu bilo a majmun me ubio iz prve neki drujo s etheral kako se zove onaj polearm
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Feb 20 2008 07:03pm
Quote (Cheso @ Thu, Feb 21 2008, 02:01am)
kad je meni umro pala lvl 88  na hc-u tj. bio je za pvp a umro je u prvom duelu : D

nosio sam 415% bord ba, stormshield, forti, kacigu s max dmg jewls + ias + 99 hp ... svasta je tu bilo a majmun me ubio iz prve neki drujo s etheral kako se zove onaj polearm


a jebote pegule cry3.gif
zamisli prvi sut da prodje kroz block i dr i potrefi mu se dosta veci od average da te poklopi u sutu...
zato ja ne volim hc. uvijek ostane 0.01% za srecu i to te sjebe kad tad.


ej 21.2.2008. 02:07 am 6 nas je na forumu ŠEST!
ovo je neki rekord sta ne biggrin.gif?

This post was edited by Kacavida on Feb 20 2008 07:06pm
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 20 2008 07:07pm
da chargo sam ga fino charge + fana ostalo mu je oko 50% healtha al kad me uspio udarit lego sam iz prve : /

EDIT jos sam i amulet furo s chargs na teleport : D pazi pala charger s fortijem i porta se okolo jbgg druja mi smjestio

This post was edited by Cheso on Feb 20 2008 07:09pm
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 20 2008 07:11pm
Quote (yankiman @ Thu, Feb 21 2008, 12:51am)
Nije bitan fg...  bitno je ulozeno vrime za 98 lvl i + od 98 nadalje...

to je muka....

za mi je jole

inace bi ove seme posla u kurac...


gledaj : D u neku ruku forum goldom mozes kupit i lvl service tako da se sve ipak vozi na fg : D
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Feb 20 2008 07:19pm
Quote (Cheso @ Thu, Feb 21 2008, 02:11am)
gledaj : D u neku ruku forum goldom mozes kupit i lvl service tako da se sve ipak vozi na fg : D


Sjeba si me wink.gif

Svaka ćast wink.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 20 2008 07:20pm
Quote (Cheso @ Thu, 21 Feb 2008, 02:11)
gledaj : D u neku ruku forum goldom mozes kupit i lvl service tako da se sve ipak vozi na fg : D


Puno mi nešto naglašavaš forum gold.

Očito nisi pekar nego zlatar! laugh.gif


Jel bilo popusta za dan proglašenja neovisnosti? tongue.gif

This post was edited by nugard on Feb 20 2008 07:29pm
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 20 2008 07:47pm
Quote (nugard @ Thu, Feb 21 2008, 01:20am)
Puno mi nešto naglašavaš forum gold.

Očito nisi pekar nego zlatar!  laugh.gif


Jel bilo popusta za dan proglašenja neovisnosti?  tongue.gif


da bar imo bi 30 k fg-a : D onda bi fakat kupio hah !
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 20 2008 08:22pm
cujem i picke mozes dobit za FG : D dodje mala iz nigerije pusi za 300 fg

ako oces da prije toga opere zube 400 fg
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll