Quote (eddy_hc @ Thu, Feb 21 2008, 01:21am)
izgleda da ti nikad nisi ima prijatelje.
kad neko sere protiv njih,branis ih.
last post here.
virtualne prijatelje nikad imo

prave da
izgleda da je kod tebe obrnuto

ti branis one u gif. formatu a nemas rl
This post was edited by The_Outsider on Feb 20 2008 07:22pm