Quote (nugard @ Tue, 19 Feb 2008, 02:43)
Da ja znam da netko od hrvata treba neki item, zasigurno ga nebi kupija i proda po većoj cijeni. Nego bi posla link od topica.
Jadan vam taj forum gold kad nemaš poštenog prijatelja da te mula u igri..
Ali shvaćam da je jedan postotak ljudi fokusiran isključivo na materijalnu dimenziju.
Sritno im bilo.
Da ja imam frend akojem nesto treba, a evo imao sam priliku prije 3 dana.
Frend treba eth titane.
Ja naso gg topi u kojem predobri titani za male pare.
Evo konkretno cijena je bila 50.
Ja sam ih kupio za 50, ali nisam bio papucar i htio zaradit na frendu kao ovaj gore na hrvatima nego sam
mu dao titae po istoj cijeni.
Ja sam po mom misljenju uvijek bio posten.
Neka se javi netko ko misli da nisam i neka obrazlozi.
Koga god sam mulao nikad nisam ukro.
yankiman

tebe moze bit sram da hrvatima prodajes po skupljoj cijeni.Onda barem po jeftinijoj prodaj nemoj profitirat na nama.