d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Najgore Uloženih 10 Fg By Jole > Bold + Color
Prev12348Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 18 2008 06:53pm
Quote (yankiman @ Tue, 19 Feb 2008, 00:07)
Koji je kriterij za bit najbolji igrac d2??

Napravit 1000 brs-a dnevno??

neznan bas .... wink.gif


PvP > Brs

Ko je najbolji u Pvp taj je najbolji igrac.....

Osobno misljenje...


Znam sigurno da odlika najboljeg d2 igrača nije kupovanje itema za 90 fg i 5 min poslije hrvatima istu stvar nudit za 100.
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Feb 18 2008 07:32pm
Quote (nugard @ Tue, Feb 19 2008, 01:53am)
Znam sigurno da odlika najboljeg d2 igrača nije kupovanje itema za 90 fg i 5 min poslije hrvatima istu stvar nudit za 100.


To je odlika snalazljivog igraca...


Nije najboljeg ofc...





bangin.gif
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 18 2008 07:38pm
to je odlika dobrog tradera : D
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 18 2008 07:43pm
Da ja znam da netko od hrvata treba neki item, zasigurno ga nebi kupija i proda po većoj cijeni. Nego bi posla link od topica.

Jadan vam taj forum gold kad nemaš poštenog prijatelja da te mula u igri..

Ali shvaćam da je jedan postotak ljudi fokusiran isključivo na materijalnu dimenziju.

Sritno im bilo.

This post was edited by nugard on Feb 18 2008 07:52pm
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Feb 18 2008 07:51pm
Quote (Cheso @ Tue, Feb 19 2008, 02:38am)
to je odlika dobrog tradera : D


Nega sta.... wink.gif

amo,amo... Jos malo pa nestalo wink.gif




Quote (nugard @ Tue, Feb 19 2008, 02:43am)
Da ja znam da netko od hrvata treba neki item, zasigurno ga nebi kupija i proda po većoj cijeni. Nego bi posla link od topica.


Jadan vam taj forum gold kad nemaš poštenog prijatelja da te mula u igri..

Ali shvaćam da je jedan postotak ljudi fokusiran isključivo na materijalnu dimenziju.

Sritno im bilo.




uglystupid1.gif stupid.gif uglyhammer.gif stupid.gif uglystupid1.gif



I da ...

Falin te boze da moji prijatelji neigraju kompic... da san ja jedini bolesnik....


cool.gifcool.gif

This post was edited by yankiman on Feb 18 2008 07:53pm
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Feb 18 2008 08:30pm
Quote (The_Outsider @ Mon, Feb 18 2008, 10:45am)
http://forums.d2jsp.org/index.php?showtopic=14121448&f=100


jole jole ne ne pušit i igrat u isto vrijeme santa.gif


PRIPPS priča gluposti smile.gif





hahahahahahah
uuu show program je bija tu vecer ( ne na d2 ofc )


This post was edited by cppjole on Feb 18 2008 08:32pm
Member
Posts: 2,015
Joined: Sep 8 2006
Gold: 6.65
Feb 19 2008 02:21am
Quote (nugard @ Tue, 19 Feb 2008, 02:43)
Da ja znam da netko od hrvata treba neki item, zasigurno ga nebi kupija i proda po većoj cijeni. Nego bi posla link od topica.

Jadan vam taj forum gold kad nemaš poštenog prijatelja da te mula u igri..

Ali shvaćam da je jedan postotak ljudi fokusiran isključivo na materijalnu dimenziju.

Sritno im bilo.


Da ja imam frend akojem nesto treba, a evo imao sam priliku prije 3 dana.
Frend treba eth titane.
Ja naso gg topi u kojem predobri titani za male pare.
Evo konkretno cijena je bila 50.
Ja sam ih kupio za 50, ali nisam bio papucar i htio zaradit na frendu kao ovaj gore na hrvatima nego sam
mu dao titae po istoj cijeni.
Ja sam po mom misljenju uvijek bio posten.
Neka se javi netko ko misli da nisam i neka obrazlozi.
Koga god sam mulao nikad nisam ukro.
yankiman icon_pointr.gif tebe moze bit sram da hrvatima prodajes po skupljoj cijeni.Onda barem po jeftinijoj prodaj nemoj profitirat na nama. icon_argue.gif
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Feb 19 2008 05:07am
svi hocu da zarade..
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Feb 19 2008 05:56am
Ja uvik dilim kolegama s /f l, samo vise ne igram smile.gif

CICIJE STE
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 19 2008 06:09am
Quote (Titan_st @ Tue, 19 Feb 2008, 12:56)
Ja uvik dilim kolegama s /f l, samo vise ne igram smile.gif

CICIJE STE


Ajde da smo se u nečemu složili...
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12348Next
Closed New Topic New Poll