d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Čudna Transakcija > Fg
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Feb 12 2008 02:39pm
meni je neki saefti poslo slucajno 175 fg, a vratio sam mu smile.gif

cjeli moj fg sam dobio posteno, za d2 iteme.
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Feb 12 2008 02:55pm
y u tom je i kvaka.ako se netko još sječa lika STRKALJCRO prije oko 2 godine, i kako je on popalio ban.
naime, njegov neki frend scamao nekog, a ovaj o tome nije imao pojma, za 75 fg tada to bilo 5 ists, i taj šta je scamao fino kupio od STRKALJCRO nešto i uredno platio.
međutim, ovi iz jsp banali oba dva, jer kao oni su u suradnji scamali po jsp. i tako taj popalio oko 3k fg. ofc nakon toga mu se nije dalo vise igrat i nedugo zatim je quitao.
eto sad ovima šta se vesele kad im se na acc stvori fg niotkuda.
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Feb 12 2008 02:59pm
eh, uvjek nešto zaboravim. da pm sam ga ali taj ne odgovara. prijavio sam slučaj adminu,,eh, valjda me neče paul sad banat zbog zanovjetanja.
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 12 2008 06:29pm
kak uvjek oni sto imaju dobiju : D kak nije dobio neko ko ima 52 fg-a L : D
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Feb 12 2008 06:34pm
Quote (Cheso @ Wed, Feb 13 2008, 01:29am)
kak uvjek oni sto imaju dobiju : D  kak nije dobio neko ko ima 52 fg-a L : D


Meni je faca umisto 5 posla 575 fg

Vratija san mu kurac...

Bija bi mu vratija al je djubre imalo 30 k fg-a

To kad san pocinja...

Sad bi mu vratija sad.gif


This post was edited by yankiman on Feb 12 2008 07:01pm
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 12 2008 06:56pm
mene su ripofali na sve moguce nacine, nema vise oprastanja gamadi : D ali ipak tu an d2jsp nikako ne valja scamat, tu behave a ingame ... : D
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Feb 13 2008 08:07am
EPILOG

ma, lol. ovo spada vec u pomalo bizarnu priču. evo javio se tip i kaže da me njegov frend scamao prije nekog vremena, pa mi on sada vrača taj iznos.
i kaže kao da ga poznaje u rl i da mrzi scamere. baš me zanima jel netko od vas bio scaman pa onda to dobio nakon nekog vremena biggrin.gif
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Feb 13 2008 08:13am
Quote (Cheso @ Wed, Feb 13 2008, 12:56am)
mene su ripofali na sve moguce nacine, nema vise oprastanja gamadi : D ali ipak tu an d2jsp nikako ne valja scamat, tu behave a ingame ... : D


y i mene su scamali u game i 2 puta na jsp. ja nisam nikad nikod scamao i to nebih nikad učinio.
razlog za to je jednostavan. ovo je zabava, igrat igrice. a neka lupežarija meni ne pričinjava zabavu.
vjerojatno znate i sami taj neki osječaj zadovoljstava kad padne u igri griffon ili tako nešto pa skupiš i brzo kod malah id to biggrin.gif.
i ofc odma svima na fl whispaš ''pao mi je griffon'' .
eto to je moj stav .
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 13 2008 10:45am
mene nikad nisu scamali na d2jsp niti sam ikad scammao ovdje.


puno puta su me scamali ingame pa sam i ja malo poceo scammati, price su takodjer prebizarne da ih sad ovdje pisao
al jednom sam digo liku oko 9 high runa na foru.

drugom sam digo oko 25 runa, najvise sam popusio 5 hr-a i to kad su nestale duped : (

bas scam neki tvrdji nisam nikad popusio najjace ja mislim ono fake shako za storm ili takve pizdarije
Member
Posts: 9,696
Joined: May 27 2007
Gold: 1,926.37
Feb 13 2008 10:52am
jucer sam kupovao zaku.i ponuda od dvojice cca 20-25 i uzmem umanu a platim drugom biggrin.gif
frajer veli nisi poslao i ja skuzim kak sam glup, platim i kaj sad?
posaljem prvom pm da sam otvorio igru ida je cijena ok i pazi ovo on dojde i trade---to je sreca i moze se na postenje
Netreba nis nabrzinu delat jer greske se desavaju.
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll