Quote (Cheso @ Wed, Feb 13 2008, 12:56am)
mene su ripofali na sve moguce nacine, nema vise oprastanja gamadi : D ali ipak tu an d2jsp nikako ne valja scamat, tu behave a ingame ... : D
y i mene su scamali u game i 2 puta na jsp. ja nisam nikad nikod scamao i to nebih nikad učinio.
razlog za to je jednostavan. ovo je zabava, igrat igrice. a neka lupežarija meni ne pričinjava zabavu.
vjerojatno znate i sami taj neki osječaj zadovoljstava kad padne u igri griffon ili tako nešto pa skupiš i brzo kod malah id to

.
i ofc odma svima na fl whispaš ''pao mi je griffon'' .
eto to je moj stav .