d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Balkane, O Balkane Moj > Neš Ti U Eu Nikada
Prev123Next
Closed New Topic New Poll
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Feb 12 2008 12:47am
Quote (cppjole @ Mon, 11 Feb 2008, 18:44)
KRATKO I JASNO...... NABIJEN TE NA KURAC I BOLI ME KURAC STA SI TI ODE ŠERIF NA CRO FORUMU..... KAD SAN VOTA PROTIV SVI SU SE PRAVILI PAMETNI..... ZANIMA ME OCE LI OD SADA PA U BUDUCNOST ODI NASTAT 1 KVALITETAN I ZANIMLJIV POST ( Isključujući Nugarda ofc )
nije e-rage neko irl rage..... glumi doma ženi šerifa ako možeš ( a sumnjan da moš wink.gif
toliko o cro forumu moj zadnji post ode


Nabij nešto žehsko ako si u stanju na to malo sirotinje s kojom se hvališ
Šerif ovakim budala niti mogu nit bih ikada želio bit - divlji zapad je raj za ovo
Quote (eddy_hc @ Mon, 11 Feb 2008, 18:49)
uvrijeden sam i ocekujem ispriku biggrin.gif
nadi jedan post di sam ja spamma topic na ovom subforumu.ako nades,ispricavam se.


mozda nisam otvorio sve topice, mozda sam te stavio u onu skupinu "premalo postova"
nemojs e sekirat jer su oni koji zbog kojih smo balkan uglavnom vec iznjeli svoje stavove prilično evidentno
ako ti je lakše - moja isprika javno wink.gif
Quote (cingy @ Mon, 11 Feb 2008, 21:50)
sorry for o/t ali ja sam spamer a titan nije?
bas ti hvala lacy...


već sam ti nekoliko puta reko da se ponašaš ko klinac i kod toga stojim
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 12 2008 03:35am
Quote (PalysFort @ Tue, 12 Feb 2008, 07:47)
mozda nisam otvorio sve topice, mozda sam te stavio u onu skupinu "premalo postova"
nemojs e sekirat jer su oni koji zbog kojih smo balkan uglavnom vec iznjeli svoje stavove prilično evidentno
ako ti je lakše - moja isprika javno


hvala wink.gif
Member
Posts: 9,473
Joined: Nov 5 2005
Gold: 8,550.00
Feb 13 2008 12:40pm
Jole ja evo vec 2 dana ne spavam zbog ovoga, jadan tesko mi je, neznam sta cu bez ovog foruma, ovo mi je zivot, oces djelit tugu s menom ?
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Feb 13 2008 02:41pm
Koji je ovo faca PalyFort???

Liče nenormalan si...
Member
Posts: 17,449
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Feb 13 2008 11:22pm
Quote (Titan_st @ Wed, 13 Feb 2008, 19:40)
Jole ja evo vec 2 dana ne spavam zbog ovoga, jadan tesko mi je, neznam sta cu bez ovog foruma, ovo mi je zivot, oces djelit tugu s menom ?


Nije s menom, nego samnom!
Tit, saberi se...
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Feb 13 2008 11:23pm
Quote (yankiman @ Wed, 13 Feb 2008, 21:41)
Koji je ovo faca PalyFort???

Liče nenormalan si...


covjek se buni kaj ga niko ne slusa biggrin.gif
Member
Posts: 17,449
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Feb 13 2008 11:30pm
Ovo se lagano pretvara u sprdačinu, cili sforum je majko mila...
Proša sve, vidija sve, al ovo...
Saberite se dico moja, ovo je tribalo bit dobro!
Tribalo bit...
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Feb 13 2008 11:55pm
Quote (nesius @ Thu, 14 Feb 2008, 06:30)
Ovo se lagano pretvara u sprdačinu, cili sforum je majko mila...
Proša sve, vidija sve, al ovo...
Saberite se dico moja, ovo je tribalo bit dobro!
Tribalo bit...


pre malo nas je, trebalo je to ipak biti balkan forum ...
Member
Posts: 6,426
Joined: Jul 24 2007
Gold: Locked
Feb 14 2008 12:00am
Quote (Titan_st @ Wed, Feb 13 2008, 06:40pm)
Jole ja evo vec 2 dana ne spavam zbog ovoga, jadan tesko mi je, neznam sta cu bez ovog foruma, ovo mi je zivot, oces djelit tugu s menom ?


asu omelo me neznan sta cu sad.gif sad.gif
nemogu niti jist .... sve me boli
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 14 2008 04:32am
Quote (solved @ Thu, 14 Feb 2008, 06:55)
pre malo nas je, trebalo je to ipak biti balkan forum ...


nn balkan wink.gif

This post was edited by eddy_hc on Feb 14 2008 04:33am
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Closed New Topic New Poll