Quote (Rakshasas(KD) @ Sat, Mar 1 2008, 01:22pm)

ja bas ove godine upisa brodogradnju u zg pa eto pitan

aj aj uvatit cu te ja za nekih, hm, 6 godina haha

sritno sa diplomskim
btw imas kakav URL nekog shopa ili nesto di se mogu narucit makete, pogledat i tako
land of magic je ful ok ducan, oni u principu uvoze sve vrijedno spomena. ne znam di u zagrebu ima ducan, znam di je u rijeci

ovo ti je link na njih, naravno pise adresa svih ducana. prilicno je poznat-
http://www.landofmagic.net/ima jos naravno hr maketari forum na kojem je online shop, ali to je uglavnom sve iz land of magic.
http://www.hr-maketari.com/index.aspforum je super ako trebas kakav savjet, ima likova koji su stvarno majstori, ali sve skupa su totalni fanatici koji vise manje rade samo to

ja sam neko vrijeme bio aktivan ali me zapililo. jedamput sam provalio da su makete igračke i htjeli su me ubit... oni bi naravno znali kakva je paluba bilo cega ali ... izgubio sam svoj acc ionako