d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Aoba > Krstarica
Prev12
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Feb 12 2008 07:05am
Quote (The_Outsider @ Sun, Feb 10 2008, 09:57pm)
ajme cime se neki ljudi bave

svašta


nisam nista mislio u negativnom naravno dapace bas lijepo da neke zanimaju takve stvari

a ja se bavim glazbom uglavnom~
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Feb 29 2008 04:34pm
kacavida ti studiras nesto vezano za brodove ili te cisto to zanima ?
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Mar 1 2008 05:31am
Quote (Rakshasas(KD) @ Fri, Feb 29 2008, 11:34pm)
kacavida ti studiras nesto vezano za brodove ili te cisto to zanima ?


studiram strojarstvo, hvala bogu jos samo diplomski imam za napisat.
zanimaju me brodovi iz onog vremena opcenito, pogotovo ratni, jer su jako lijepi, meni najljepsi brodovi ikad smile.gif

ovo konkretno sam kupio maketu, al sam ju odgodio bismarck je prvi na redu ipak.

This post was edited by Kacavida on Mar 1 2008 05:31am
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Mar 1 2008 06:22am
biggrin.gif ja bas ove godine upisa brodogradnju u zg pa eto pitan tongue.gif
aj aj uvatit cu te ja za nekih, hm, 6 godina haha biggrin.gif
sritno sa diplomskim

btw imas kakav URL nekog shopa ili nesto di se mogu narucit makete, pogledat i tako

This post was edited by Rakshasas(KD) on Mar 1 2008 06:26am
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Mar 1 2008 07:18am
Quote (Rakshasas(KD) @ Sat, Mar 1 2008, 01:22pm)
biggrin.gif ja bas ove godine upisa brodogradnju u zg pa eto pitan tongue.gif
aj aj uvatit cu te ja za nekih, hm, 6 godina haha biggrin.gif
sritno sa diplomskim

btw imas kakav URL nekog shopa ili nesto di se mogu narucit makete, pogledat i tako


land of magic je ful ok ducan, oni u principu uvoze sve vrijedno spomena. ne znam di u zagrebu ima ducan, znam di je u rijeci smile.gif
ovo ti je link na njih, naravno pise adresa svih ducana. prilicno je poznat-
http://www.landofmagic.net/

ima jos naravno hr maketari forum na kojem je online shop, ali to je uglavnom sve iz land of magic.
http://www.hr-maketari.com/index.asp

forum je super ako trebas kakav savjet, ima likova koji su stvarno majstori, ali sve skupa su totalni fanatici koji vise manje rade samo to smile.gif ja sam neko vrijeme bio aktivan ali me zapililo. jedamput sam provalio da su makete igračke i htjeli su me ubit... oni bi naravno znali kakva je paluba bilo cega ali ... izgubio sam svoj acc ionako biggrin.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Apr 11 2008 06:34pm
Naletija sam na ovu sliku pa san se sitija ovog topica smile.gif




Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Apr 12 2008 02:39am
juhuuhu isti brod ista vjezba smile.gif

al izgleda opako smile.gif rakete su takva kanta kad treba dojam stvorit, nema do topcine biggrin.gif
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Apr 12 2008 02:48am
fora je kad ispale kako more potiraju, ja mislin ako ima riba na povrsini da samo isplutaju posli biggrin.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Apr 12 2008 04:06am
sta si ti kacavida iz rijeke?
Member
Posts: 7,067
Joined: May 20 2006
Gold: 8,707.00
Apr 12 2008 05:24am
[QUOTE=Rakshasas(KD),Sat, Mar 1 2008, 12:22pm]biggrin.gif ja bas ove godine upisa brodogradnju u zg pa eto pitan tongue.gif


brodogradnja u zagrebu?
šta se tamo uči?
da nije možda kako na praviti splav za savu?
šala, šala, aj nemoj se i ti sad ljutit ka i oni eddy ^^
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12
Add Reply New Topic New Poll