ja sam isto razocaran.
zalosno je koliko ogranicene interese imaju neki od stalnih posjetilaca tu. nemoguce je dobit suvisli odgovor na bilo koje pitanje, evo lac je pitao za pojacalo, svi ste mi tu neki metalci i kojesta a niste se udostojili nista covjeku pomoc. al zato topic tipa "ko pjeva jebem svako jutro oko 4" samo fino nakuplja postove, ...
ima li itko ovdje neki hobi koji je odmaknut od diabla, alkohola i kockanja?
cita li netko, ide li se u kazaliste, jel se gledaju filmovi bar, slazu makete.... putuje li tko, bilo sto.