Quote (The_Outsider @ Sat, 9 Feb 2008, 02:51)
čorba je muzika a ne politika dragane
kog boli kurac jel bora đorđevič srbin il sta...
sa ovakvim stavom necemo nikada u EU! cccc

Dragane ipak si običan majmun, da, obični.
Nisi rare, ni set niti unique... Bijeli majmun sa 15 ed.
This post was edited by nugard on Feb 9 2008 05:01am