d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Kad Su Krenuli Vicevi Onda ..
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,360
Joined: Jan 24 2008
Gold: 3.00
Feb 22 2008 09:38pm
Quote (solved @ Sat, Feb 23 2008, 02:53am)
ja moram sam natrag


rofllll
Member
Posts: 12,780
Joined: Oct 1 2005
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 26 2008 02:15am
Sto je rekao batman robinu prije nego je usao u auto?
...
Robin udji u auto^^

Leti superman gradom i vidi malog dečka kako place, dodje do njega i upita sto je bilo?
Mali kaze istukao me chuck norris na to mu superman tko ti je kriv sto si ga zajebavao

This post was edited by tpol on Feb 26 2008 02:15am
Member
Posts: 1,186
Joined: Sep 17 2007
Gold: Locked
Feb 26 2008 02:11pm
Quote (tpol @ Tue, Feb 26 2008, 08:15am)
Sto je rekao batman robinu prije nego je usao u auto?
...
Robin udji u auto^^

Leti superman gradom i vidi malog dečka kako place, dodje do njega i upita sto je bilo?
Mali kaze istukao me chuck norris na to mu superman tko ti je kriv sto si ga zajebavao
icon_pointl.gif- vic star 20 godina al jos razbija po njonji UHA JEA

Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Feb 27 2008 02:26pm
Mujo radi na postavljanju telegrafskih stupova za Western Union. Navečer pita predradnik:
Koliko si ukopao stupova?
Mujo:Tri.
Predradnik: Samo tri? Sramota, vidi koliki si a samo tri, a onaj mali Kinez pet.
Mujo: E da, ali njegovi svi vire iz zemlje.
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 27 2008 03:08pm
Sjede na večeri Talijan,Francuz i Mujo sa svojim ženama.
Govori Talijan:
-Daj mi šećera,šećeru.
Govori Francuz:
-Daj mi meda,medena.
Govori Mujo:
-Daj mi slanine,krmačo.
Member
Posts: 8,933
Joined: Nov 4 2007
Gold: 435.00
Feb 27 2008 05:51pm
hahahahah wink.gifwink.gif

rofl.gif rofl.gif

Ovo mi je najjaci vic posli lava i hotel lava wink.gif

rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif rofl.gif
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Feb 29 2008 04:44pm
Talijan: Moja Maria je graciozna ko srna.
Francuz: Moja Lizet je njezna ko golubica.
Mujo: A bogami ni moja Fata bas ne lici na covjeka.
Member
Posts: 14,228
Joined: May 12 2005
Gold: 83,279.00
Feb 29 2008 05:25pm
Da imate ti i Chuck Norris po pet kuna on bi ima vise
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Mar 12 2008 01:09pm
E a ovo je istina: Bilo u novinama.

Jedan naš u Engleskoj zaželio se janjetine s raznja a nigdje za kupit malog janjca u komadu. I on onda u pet shop i kupi živo janje i doma ga krk, pa na ražanj.
Pa nakon nekog vremena opet i tako nastavio skoro svaki mjesec po jedno. Nakon godinu i po došla ekipa iz društvs za zaštitu životinja da vidi kako se on brine za stado.
Dalje možete zamisliti.
Retired Moderator
Posts: 12,880
Joined: Dec 19 2006
Gold: 1,355.27
Trader: Trusted
Mar 12 2008 01:10pm
Quote (Dalmos @ Wed, 12 Mar 2008, 20:09)
E a ovo je istina: Bilo u novinama.

Jedan naš u Engleskoj zaželio se janjetine s raznja a nigdje za kupit malog janjca u komadu. I on onda u pet shop i kupi živo janje i doma ga krk, pa na ražanj.
Pa nakon nekog vremena opet i tako nastavio skoro svaki mjesec po jedno. Nakon godinu i po došla ekipa iz društvs za zaštitu životinja da vidi kako se on brine za stado.
Dalje možete zamisliti.


Ownage wink.gif
I ima jos dobrih moram priznat - samo naprijed
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev12345Next
Add Reply New Topic New Poll