Quote (Dalmos @ Wed, 12 Mar 2008, 20:09)
E a ovo je istina: Bilo u novinama.
Jedan naš u Engleskoj zaželio se janjetine s raznja a nigdje za kupit malog janjca u komadu. I on onda u pet shop i kupi živo janje i doma ga krk, pa na ražanj.
Pa nakon nekog vremena opet i tako nastavio skoro svaki mjesec po jedno. Nakon godinu i po došla ekipa iz društvs za zaštitu životinja da vidi kako se on brine za stado.
Dalje možete zamisliti.
Ownage

I ima jos dobrih moram priznat - samo naprijed