Quote (Titan_st @ Fri, Feb 1 2008, 10:21am)
Zna sam da ce bit i takav komentar, pa da ti odma recem.
Ovdi sam cisto eto jer su me upilali aj dodji, aj dodji jer se su tu vise manje svi s Op Pimpsn s d2, pa je to amo rec samo preneseno na jsp da se lakse dog ako nisi u d2, inace nikad nebi nit me briga za te guilds
ka ono ..on je Titan_st ka ..