Quote (cingy @ Wed, Jan 30 2008, 04:03pm)
srbi.narodnjaci njihovi
smradovi. tako jadno.
a sto se tice instrumenata, kakav je to tradicionalisticki pristup, ono elektricna gitara ti je ful instrument, npr kad usporedis sa violinom. ili,, mark knopfler, pink floyd, i dimmu borgir ili koji k vec. svi su na istim instrumentima a vidi rezultat

sve je instrument, ljudima koji su talenti, neki sviraju na bacvama, neki na sempleru, neki na gitari. samo treba bit talent. oni koji ga nemaju se obicno vade na instrumente i neinstrumente

metal je sad u điru. pred 10 godina nije ga bilo. vidi se razlika u generacijama