Quote (cingy @ Mon, 28 Jan 2008, 21:08)
Ajmo pricati.
Prvo mi donirajte svi po 5 fgsa. ;D
Budite dobre duse pomognite siromasnima.
Cingy, kolko god sam te htio izvrijeđat što me sramotiš - neću ipak jer si dobio pozitivan feedback

al sad za kaznu ti meni moraš polsat sve donacije koje dobiješ
Quote (Titan_st @ Mon, 28 Jan 2008, 22:40)
Stojis u kuci koja ima cetri zida i na svakom zidu je prozor i svi gledaju na jug.
Dolazi medo prema kuci, koje je boje ?
easy

bijele (jer je kuca na sjevernom polu)

Quote (solved @ Mon, 28 Jan 2008, 23:13)
ja sam ucio hrvatski od mojih starca pa ga neznam bas tak jaaaaaako dobro. oni c sa crticama pa pogotovo ne. al znam citat i pisat hrvatski, makar sam skoro cjeli moj zivot u svabiji.
MA Toni ne sekiraj se, imam ja bratića u USA koji je živio u Hrvatskoj do 5. razreda i onda je ošo te - bolje pričaš Hrvatski od njega (a on je ipak par godina išu u hrvatsku školu)
This post was edited by PalysFort on Jan 29 2008 01:09am