Quote (Dalmos @ Tue, Feb 5 2008, 03:30pm)
A koliko se placa?
ne placa se nista, kao sto je wayoke rekao, ali bez kupljenih itema ces tesko naprijed.
jednostavno nis ne pada a ti jedva ubijas. ili ne ubijas.

zaobidji ls. ima 500 boljih free online igara.
napisao je steta fg jer da bi isao naprijed moras kupit iteme od drugih, koje naravno kupis za fg

a cijene su luđačke za takav drek. osim toga, napisao sam to iznad
This post was edited by Kacavida on Feb 5 2008 08:46am