d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ladder Slasher > ?
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,830
Joined: May 24 2005
Gold: 25.00
Feb 5 2008 08:38am
Quote (Dalmos @ Tue, Feb 5 2008, 03:30pm)
A koliko se placa?


daces meni tih 39.05 fg pa mozes igrat biggrin.gif
Member
Posts: 2,990
Joined: Sep 13 2007
Gold: 231.25
Feb 5 2008 08:44am
Quote (Dalmos @ Tue, Feb 5 2008, 03:30pm)
A koliko se placa?


ne placa se nista, kao sto je wayoke rekao, ali bez kupljenih itema ces tesko naprijed.
jednostavno nis ne pada a ti jedva ubijas. ili ne ubijas. smile.gif
zaobidji ls. ima 500 boljih free online igara.

napisao je steta fg jer da bi isao naprijed moras kupit iteme od drugih, koje naravno kupis za fg smile.gif
a cijene su luđačke za takav drek. osim toga, napisao sam to iznad smile.gif

This post was edited by Kacavida on Feb 5 2008 08:46am
Member
Posts: 3,184
Joined: Jan 19 2008
Gold: 650.00
Feb 5 2008 08:45am
A sta je onda onaj Slovenac napisa "steta fg"
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Feb 5 2008 08:56am
Quote (speedking @ Tue, 5 Feb 2008, 15:38)
daces meni tih 39.05 fg pa mozes igrat biggrin.gif


ser ser...
Member
Posts: 2,015
Joined: Sep 8 2006
Gold: 6.65
Feb 5 2008 02:12pm
Quote (Dalmos @ Tue, 5 Feb 2008, 15:45)
A sta je onda onaj Slovenac napisa "steta fg"


napisao je da je steta fga jer mozes kupit iteme za fgs
Member
Posts: 17,504
Joined: Aug 2 2007
Gold: 7,171.00
Feb 5 2008 02:43pm
ko bi dal svoje ljepe fg za tu rigotinu joj da ga ja dohvatim moral bi pobirat svoje zube slomljenih prstiju.
Member
Posts: 2,267
Joined: Jan 3 2006
Gold: 1,399.31
Feb 7 2008 06:50am
šte se mene tiče, super je. 3/4 tine svog fg-a sam dobio na ls-u. klik, klik, klik

Odustao sam od njega kad su promijenili interface, sve je prešareno i preupadljivo, pa više ne mogu igrat na poslu
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 10 2008 12:38pm
Na početku je izgledalo naporno,

ali kad sam vidija hardcore mode i ladder odma sam zagriza... sad.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Feb 10 2008 12:40pm
Quote (nugard @ Sun, 10 Feb 2008, 19:38)
Na početku je izgledalo naporno,

ali kad sam vidija hardcore mode i ladder odma sam zagriza...  sad.gif

takoder.ne toliko ka ti,ali ide lagano biggrin.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 10 2008 12:44pm
Quote (eddy_hc @ Sun, 10 Feb 2008, 19:40)
takoder.ne toliko ka ti,ali ide lagano biggrin.gif


Trenutno 42. magician na ladderu biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
Prev123Next
Add Reply New Topic New Poll