Quote (Cheso @ Fri, Jan 25 2008, 09:34pm)
dobro ja jos nemam novaca pa valjda i nemogu slat hehe, maa nemogu vise diablo a hellgate je predobar covjece isti diablo samo nova shpreha....
joj mislim da je ona pk sorca ipak moj zadnji lik > : D
aj neka neka... uzivaj idem jos malo br