Quote (Cheso @ Fri, Jan 25 2008, 01:04am)
bio nekad najjaci u europi u diablo2 ladder hc
inace sad igram hellgate london, pozdrav djecaci.
LOL ako si ti najjaci hc igrac onda se ja ostavljam d2...
sad tu nesto pkas ovo ono, to ti je ovaj forum, skupis na sc 5k fg kupis sve na hc i onda si neki player haha.. jos onaj lod skupis 5 boca na pocetku i do 99 ih guras