d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Zgode I Nezgode Iz D2 > Prepricajte Nam Neku Anegdotu :)
1237Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Feb 27 2009 11:36am
evo ja cu 1....

ima vec 2 godine bice mbe i vise... skupili se mi Cro hc team ka da cemo baala nabict jedno 50+ komada

bili postava (mislim)

ja = bo
yuck = nec
bubu = cs
nesi = soso (mislim)
fila = ama
rax = assa
jole = pala ili dru
speed = newb ofc smile.gif

i tako krenuli mi .. pew pew 2~4~10 komada

kad najednom nesi (koji je bio tele^^) kaze: E moram ic mali se usro.... i sve se raspalo smile.gif al nasli smo zamjenu i nastavili

jeste da smo izdrzali jos 10ak komada jer je nesi sve sjebo al je bilo fora kad usred telanja do trona rokne tp vice nsns i spamma mali mi se usro moram ic...

€ nesi kako je mali serator kad smo vec kod toga ? smile.gif

This post was edited by waYOke on Feb 27 2009 11:39am
Member
Posts: 17,443
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Feb 27 2009 12:02pm
Quote (waYOke @ Fri, 27 Feb 2009, 18:36)
evo ja cu 1....

ima vec 2 godine bice mbe i vise... skupili se mi Cro hc team ka da cemo baala nabict jedno 50+ komada

bili postava (mislim)

ja = bo
yuck = nec
bubu = cs
nesi = soso (mislim)
fila = ama
rax = assa
jole = pala ili dru
speed = newb ofc smile.gif

i tako krenuli mi .. pew pew 2~4~10 komada

kad najednom nesi (koji je bio tele^^) kaze: E moram ic mali se usro.... i sve se raspalo smile.gif al nasli smo zamjenu i nastavili

jeste da smo izdrzali jos 10ak komada jer je nesi sve sjebo al je bilo fora kad usred telanja do trona rokne tp vice nsns i spamma mali mi se usro moram ic...

€ nesi kako je mali serator kad smo vec kod toga ? smile.gif

hahahhaha sićan se toga biggrin.gif
mali će sad lvl 5 za misec dana.
baraba, ćuna... prava pionirska.


a jel se sićaš kad ste ti i yuck išli meni riješit ance hell na hc...?
ja sa palom gol, samo gris armor na meni i to socketa sa tal, thul, flawless topaz i zaletija se baja junački hahahahha kad ono fljaf!!! rip
jebali ste me 10 dana kako sam se RAZLAUFA U NOVOM GRISU PO TRONU!!!

rofl.gif rofl.gif
Member
Posts: 2,167
Joined: Oct 3 2007
Gold: 5,010.00
Feb 27 2009 12:09pm
Quote (nesius @ Fri, 27 Feb 2009, 19:02)
hahahhaha sićan se toga biggrin.gif
mali će sad lvl 5 za misec dana.
baraba, ćuna... prava pionirska.


rofl.gif  rofl.gif


jel ti to jedini lik s kojim igraš ili si još kojeg kreira?
Member
Posts: 17,443
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Feb 27 2009 12:13pm
ocidija san se koliko kreiran novog, al neće da se uvati još uvik sad.gif
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Feb 27 2009 12:44pm
yy sjecam smile.gif kaos jebte ^^

e sad sam se sjetio bas... kad smo speed i ja isli pkat... ja imo onu amu bowericu... 9k dmg multy bla bla on ice soso

i pocistili mi tron i mene dropa... speed napravi tp ja uletim unutra i pocnem multy po w1 spamm a konj me nije bo ... naleti dol na multy i ja rip...

jbga bila ful dex 7xx lifa no bo bila smile.gif teh pro pk ali doll > me

€ ili kad sam sjebo joleta... doso ja po njega a on ostavi palu u tronu... mi se zapricali doso 1 onaj minotaur sa 2 sekire (gay lord tak nest ili gay knight) i zabi ga >_<

This post was edited by waYOke on Feb 27 2009 12:45pm
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Feb 27 2009 12:48pm
ja san njubara bija tu uvik spreman sa svojin necroom biggrin.gif
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Feb 27 2009 12:49pm
Quote (Razakel @ Fri, 27 Feb 2009, 19:48)
ja san njubara bija tu uvik spreman sa svojin necroom biggrin.gif


yy durance lvl 2 eli?
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Feb 27 2009 12:57pm
Quote (waYOke @ Fri, 27 Feb 2009, 19:49)
yy durance lvl 2 eli?


da summoner ripa od dollsa sad.gif sad.gif sad.gif dosa si ti vidit moj dead body sad.gif sad.gif
Member
Posts: 24,711
Joined: Mar 27 2008
Gold: 41.72
Feb 27 2009 03:09pm
joj indy kad gledam one tvoje slike na fejsu uvjek me iznenadis biggrin.gif
Member
Posts: 3,830
Joined: May 24 2005
Gold: 25.00
Feb 27 2009 03:43pm
Eh ja se sjecan kad je Mekva kupija tyreal kojega je ustvari Ron dupa i u istome danu je kupija i perf. df u onoga rusa "goblin943" ofc isto dupan.

Df mu je expira u roku od 20 min a kad je skonta da je i tyreal dupan ito da ga je Ron dupa...doslovno je puka laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Nakon toga su se on i Ron lovili po baalrunovima dobrih misec dana. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ( htjelii su pkat jedan drugoga ofc laugh.gif )


eh zbog ovakvih bi se ja stvari opet vratija na d2... al hebiga kad vise niko neigra pa nvm onda sad.gif

This post was edited by speedking on Feb 27 2009 03:43pm
Go Back To Hrvatski Topic List
1237Next
Add Reply New Topic New Poll