Quote (waYOke @ Fri, 27 Feb 2009, 18:36)
evo ja cu 1....
ima vec 2 godine bice mbe i vise... skupili se mi Cro hc team ka da cemo baala nabict jedno 50+ komada
bili postava (mislim)
ja = bo
yuck = nec
bubu = cs
nesi = soso (mislim)
fila = ama
rax = assa
jole = pala ili dru
speed = newb ofc

i tako krenuli mi .. pew pew 2~4~10 komada
kad najednom nesi (koji je bio tele^^) kaze: E moram ic mali se usro.... i sve se raspalo

al nasli smo zamjenu i nastavili
jeste da smo izdrzali jos 10ak komada jer je nesi sve sjebo al je bilo fora kad usred telanja do trona rokne tp vice nsns i spamma mali mi se usro moram ic...
€ nesi kako je mali serator kad smo vec kod toga ?

hahahhaha sićan se toga

mali će sad lvl 5 za misec dana.
baraba, ćuna... prava pionirska.
a jel se sićaš kad ste ti i yuck išli meni riješit ance hell na hc...?
ja sa palom gol, samo gris armor na meni i to socketa sa tal, thul, flawless topaz i zaletija se baja junački hahahahha kad ono fljaf!!! rip
jebali ste me 10 dana kako sam se RAZLAUFA U NOVOM GRISU PO TRONU!!!