Quote (waYOke @ Sat, Feb 14 2009, 09:52pm)
a jedno godinu.... proslu sam pusto pola... al bila je cjela
ova sad je do pol glave pa "rupa" (kako ce me jebat zbog ovog rupa) pa nastavak...
kao 1 al u 2 djela

PUKO SAM FRENDE!
btw 16.6 slipknot u zagrebu...
17.6. disturbed
... bio sam na CALIBANU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
i kakav je caliban uzivo ? ( oni su mi uvik dragi bili)
inace ja isto taman pustan kosu...evo prislo mi je dobro preko usiju... al problem sta mi je kosa precvrsta i pregusta + blago valovita pa me zajebaju da izgleda ko lavlja griva

namjeravan je pustit skroz do ramena pa onda u pletenice vezat... ko ona zenska na videu sta si ga posta
This post was edited by speedking on Feb 14 2009 02:55pm