Quote (m4tej @ Fri, Feb 6 2009, 04:13pm)

30% = spam
60 ppd = spam
seres tuda = spam
igras godinu-dvije a pravis se pametan = spam
glup si ko kurac = glup si ko kurac
nisi otvorio u zivotu niti 1 pametan topic = spam
a uglavnom si spammersko No Life djete
sve 5
evo ga opet e-thug xD

koji si od ove dvojice, lijevi ili desni?
ja uzivam spamat, i meni warn ne smeta, a ne da ko ti smizdrim pola sata s jastukom iznad glave ZASTO, BOZE BAS JA
ostalo mi se ni ne isplati argumentirat