Quote (nesius @ Tue, 27 Jan 2009, 04:34)
jel igra iko LS iz guilda il sam ja sam tamo?
Cheso više neigra ( spička je sve na kocku ) koliko ja znam, a nevidim da iko tamo ima GP...
malo je guild uspavan. moram priznat da nisam to tako zamislija.

nije niko to tako zamišlja.