d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Splićani Zaradite Para Ovdje
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Jan 22 2009 06:10am
evo za sve momke i djevojke iz splita i bliže okolice.........
tu vam nudim da na ez way zaradite para (ne fg nego kn)
treba mi mjesto gdje cu spavat 2 noći od datuma:
21.05.2009 do 24.05.2009.

sa 22 na 23 i sa 23 na 24 vjerovatno nisam siguran........

ako ko ima neku sobu ili zna nekoga ko iznajmljuje ta sranja po normalnoj cjeni nek javi tu ili mi posalje PM..........

dolazim u ST dakle na 3 dana.......dole je GRAFFITI JAM i ocu bit tamo al me jebe smjestaj........
ako ko sta ima post place//price

edit: nisam neki zemljak od 40 godina da cu ti doc tamo......iam 16 godina i ako budem naso smjestaj mozemo se nac na kavi rado bi se upozno sa nekim ljudima kad budem imo vremena između crtanja =))

This post was edited by m4tej on Jan 22 2009 06:11am
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Jan 22 2009 06:43am
KVRAGU! da sam bar iz Splita ! A - E ! smile.gif
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Jan 22 2009 07:00am
nema mista kod mene al mogli bi se nac biggrin.gif
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Jan 22 2009 07:14am
Quote (ivangozu @ Thu, Jan 22 2009, 01:00pm)
nema mista kod mene al mogli bi se nac biggrin.gif


sure =))
ako nađem mjesta di ofc
Member
Posts: 5,138
Joined: Sep 29 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 10%
Jan 22 2009 07:18am
takoder tongue.gif mogli bi se nac ali mjesta nema ako nadem pman te nemoj racunat na mene ako nadem rec cu ti
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Jan 22 2009 07:27am
Quote (Loza @ Thu, Jan 22 2009, 01:18pm)
takoder tongue.gif mogli bi se nac ali mjesta nema ako nadem pman te nemoj racunat na mene ako nadem rec cu ti


leads ofc
xD
Member
Posts: 6,208
Joined: Sep 9 2006
Gold: 20.00
Jan 22 2009 07:38am
a provat cu ti i ja rjesit sta.. al ako rjesin sta.. pitat ce me moji.. koji ti je to prika od 15 godina (ja iman 21 op.a.) i jos san ga upozna priko interneta..
kuzis.. moze ispast sumnjivo biggrin.gif
Member
Posts: 3,615
Joined: Dec 31 2007
Gold: 790.99
Jan 22 2009 08:19am
,.

This post was edited by Brane on Jan 22 2009 08:20am
Member
Posts: 9,342
Joined: Dec 10 2007
Gold: 10,688.43
Jan 22 2009 08:24am
Quote (Brane @ Thu, Jan 22 2009, 02:19pm)
,.


vouch
Member
Posts: 17,443
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Jan 22 2009 09:00am
imaš mista u Leone, pitaj nju kad dođe online biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll