Quote (eddy_hc @ Wed, Jan 7 2009, 11:37am)
"nemoj otvarat glupe topice na forumima"
hehehe a svi se vec nadovezali!!! vidis da ljudi jedva docekaju nesto vako da se opuste! a ja mislim da mu je Batman rekao ne diraj mi dupla kvacila(s obzirom da Batman radi u autoskoli pa ima duple komande za suvozaca) i pazi da navlake na sjedalima ne zaseres jer si se tamo valjao sa zlocincima...i nisi mi cestitao pravoslavni Bozic...zapravo ne znam sta mu je reka!