Quote (eddy_hc @ Wed, Dec 31 2008, 01:07pm)
Borba bila bezveze?
Ajde ti stani isprid čovika koji je visok 218 cm i ima 130 kg,i zaleti se u njega šakama. Ili još bolje pusti ga da stane u tebe u parteru.
Kao i što je rekao Mirko, mora je ići u njega pametno, a ne ka indijanac..
Ja uopće nisam rekao da je Mirko bio loš i sl...on je odradio svoje i to stoji...
Gledajući borbu u cjelini, ocjenjujem je kao LOŠU.
Digla se tolika prašina oko ničeg...Choi apsolutno ništa nije pokazao, i kada je imao priliku da sruši Mirka on to nije radio...Choi je sve ostalo osim dobrog borca...