Quote (Tim_lopovaMIKI @ Sun, Dec 28 2008, 02:17pm)
Igraj Syberiu 1 ajme preeeedobra igra

Syberia je predobra igrica ako vas igra vise od 2-3 jer igrica se uglavnom radi o rjesavanju zagonetaka, al nema nista bolje od hrpe kolaca, slatkisa i grupe dobrih prijatelja pa da se malo zabavljate !