Quote (brat2 @ Thu, Dec 25 2008, 10:26am)
ee igram na laptop i imam gore na vrhu print screem i kad ga uper uopce mi ne slika tu sliku u d2..zasto??
i kako da to napravim da mogu sklikati ili sta vec...
kad stisnes u igri print screen dali ti se malo zmrzne onako?
ako ti se zmrzne onda bi trebo saveat sliku...mozda ti ne savea u direktorij od d2 nego u nes drugo boo ^^
nemam pojma
probaj za svaki slucaj ufatit screen i odi na search u windowse i upisi "SCREENSHOT"
pa vidi
boo ^^