Quote (Lord_Techno @ Thu, 18 Dec 2008, 21:10)
Eto rushila me matisu -> kuja...
prezadnji sat dodala jos 2 kecine i zakljucila komad...
Ajme sad cu dobit takvu kaznu da me na kompu nece bit mozda god dvije ...
jojj sta mi to trebalo...
dal je jos ko pao?
sine okani se diabla.... vjeruj mi ja sam pao 2 put zbog jebene igrice

ima i drugih razloga ali d2 je jedan od

€ nn se smija!
This post was edited by waYOke on Dec 18 2008 04:31pm