Quote (Kennoth @ Tue, Dec 16 2008, 11:28am)
Pa dobro onda se ja grizem -.-
Evo znao sam da ce me jebat sto sam otvorio ovaj topic. Ma boli me kurac

ako si znao sta si ga otvaro
boli te kurac... takav je stav i tvoj i od Bodo-a.... zato i sub je u kurcu... sta ste vi dosli i svaki treći topic je vas....
i to beskorisna useless sranja.....
dok niste dosli sve je bilo u redu...... kako mrzim ovakve karikature od ljudi
56.1 ppd...sta se i ja cudim