Quote (miso8 @ Sun, Dec 14 2008, 03:47pm)
nebi li bilo lakse nabavit org cd i instal s njim?

al i trebalo bi ti s false radit.... jedino ak nisi noobina...
neradi sve normalno napravin ofc
onda me trazi da crackan to napravin iden u game nece na bnet...