d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Ispovjest > Ili Kak Se Pise Zaboli Me!
1235Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,142
Joined: May 17 2007
Gold: 0.50
Dec 12 2008 12:34pm
vako vecina vas koji me znate... znate da sam pao 2 puta isti razred... u jebenoj zrakoplovnoj biggrin.gif al doro to na stranu

upiso sam jebenu selsku (jedna od najlaksih skola u Zg)
i prodem sve sa pozitivnim svu struku i to ali jebeni kreten me rusi iz
kosti isusovih iliti po naski vjeronauk... ffs aj se smijte malo plz!
Member
Posts: 17,090
Joined: Nov 22 2008
Gold: 169.00
Dec 12 2008 12:52pm
lol , pao 2 puta , a sada vjeronauk biggrin.gif
koja si ti lincina biggrin.gif
Member
Posts: 6,684
Joined: Oct 24 2007
Gold: 0.00
Dec 12 2008 12:57pm
Quote (waYOke @ Fri, 12 Dec 2008, 19:34)
vako vecina vas koji me znate... znate da sam pao 2 puta isti razred... u jebenoj zrakoplovnoj biggrin.gif al doro to na stranu

upiso sam jebenu selsku (jedna od najlaksih skola u Zg)
i prodem sve sa pozitivnim svu struku i to ali jebeni kreten me rusi iz
kosti isusovih iliti po naski vjeronauk... ffs aj se smijte malo plz!


B 4-2 i kod njega doma.
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Dec 12 2008 12:58pm
i ja san pa vjeric u 3cem al na polugodistu


profesor: odak ovo ce ti bit jedan
ja: nece
profesor: oce oce
ja: aj nek bude pa ce te ic posli skole u vulkanizera
profesor: to je izravna prijetnja momak ici ces kod ravnatelja
ja: aj neka


izadjen vanka izdusin mu 2 gume , sutra dernek zove mi mater cacu ravnatelja pedagoga itd itd


sad vise ne drzi u skoli posta direktor karitasa lol...slavko jeroncic

This post was edited by ivangozu on Dec 12 2008 12:58pm
Member
Posts: 849
Joined: May 30 2008
Gold: 14.49
Dec 12 2008 01:11pm
koji si ti kralj iko biggrin.gif
indy trebaš poduke iz vjerkasa ? rofl.gif
Member
Posts: 17,446
Joined: Sep 25 2005
Gold: 16,530.00
Dec 12 2008 07:38pm
isusa ti boga, djevice ti Marije...
to ti je zato šta te je vidija profa kako nosiš haljine pijan ka majka.
za vrime Juge nije niko pa iz vjeronauka...

zvezda zvezda

This post was edited by nesius on Dec 12 2008 07:40pm
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Dec 13 2008 03:26am
Quote (ivangozu @ Fri, 12 Dec 2008, 19:58)
i ja san pa vjeric u 3cem al na polugodistu


profesor: odak ovo ce ti bit jedan
ja: nece
profesor: oce oce
ja: aj nek bude pa ce te ic posli skole u vulkanizera
profesor: to je izravna prijetnja momak ici ces kod ravnatelja
ja: aj neka


izadjen vanka izdusin mu 2 gume , sutra dernek zove mi mater cacu ravnatelja pedagoga itd itd


sad vise ne drzi u skoli posta direktor karitasa lol...slavko jeroncic


seres pizdarije meni je slavko predava
mozda si mu pritija ali mu nisi izbusija gume jer on je jednog mog prijatelja uspija izbacit iz skole radi tih sranja.
I on jos uvik predaje u mojoj bivsoj srednjoj

Member
Posts: 5,484
Joined: Nov 17 2007
Gold: 0.00
Dec 13 2008 03:54am
A da sjedneš malo pa naučiš nešto? čisto onako za promjenu
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Dec 13 2008 04:17am
Quote (Zajeb @ Sat, Dec 13 2008, 09:26am)
seres pizdarije meni je slavko predava
mozda si mu pritija ali mu nisi izbusija gume jer on je jednog mog prijatelja uspija izbacit iz skole radi tih sranja.
I on jos uvik predaje u mojoj bivsoj srednjoj


zajeb u kojoj si skoli? ne seren pizdarije ja i moj razred smo ga totalka izludili da je otisa cin je dobia ponudu za drugi posa
evo ti dokaz tupino da neradi vise u skoli ko zna kojeg slavka si ti poznava i u koju si skolu isa

http://split.hbk.hr/vijesti/patoralno2008.htm
Member
Posts: 1,218
Joined: Aug 17 2008
Gold: 0.00
Dec 13 2008 04:27am
moji iz razreda isto izlude profu pa pocne plakat... traze njen autogram na novom zavjetu i slicne pizdarije
pre debilno, zato sam ja na etici....
i zato sta svima daje 2 biggrin.gif
Go Back To Hrvatski Topic List
1235Next
Add Reply New Topic New Poll