d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Pomoć > Help
123Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,972
Joined: Nov 30 2008
Gold: 117.00
Warn: 10%
Dec 11 2008 10:42am
e je zna neko kak se može igrati diablo bez cd-a??
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Dec 11 2008 10:45am
Alcohol 120% isprzis image ako imas cd a tribas ga dat nekome... ako nemas jebiga nemogu ti pomoc...

Quote (miso8 @ Thu, 11 Dec 2008, 17:48)
ma sta si mu reko? joj.... to mi brat, ja mu uzo cde da nemoze igrat jer dobivamo flat uskoro a sad smo na 1 gb pa nec da to spizdi za 6 dana... ostalo jos 500 mb btw, 150 po danu ide.....


E jebiga stari skuzaj tongue.gif

This post was edited by Zajeb on Dec 11 2008 10:49am
Member
Posts: 7,972
Joined: Nov 30 2008
Gold: 117.00
Warn: 10%
Dec 11 2008 10:46am
hvala
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 11 2008 10:48am
ma sta si mu reko? joj.... to mi brat, ja mu uzo cde da nemoze igrat jer dobivamo flat uskoro a sad smo na 1 gb pa nec da to spizdi za 6 dana... ostalo jos 500 mb btw, 150 po danu ide.....

/e: ... nezna on s alchoholom biggrin.gif

This post was edited by miso8 on Dec 11 2008 10:54am
Member
Posts: 4,123
Joined: Aug 17 2007
Gold: 6,821.00
Dec 11 2008 11:01am
Quote (miso8 @ Thu, 11 Dec 2008, 18:48)
ma sta si mu reko? joj.... to mi brat, ja mu uzo cde da nemoze igrat jer dobivamo flat uskoro a sad smo na 1 gb pa nec da to spizdi za 6 dana... ostalo jos 500 mb btw, 150 po danu ide.....

/e: ... nezna on s alchoholom biggrin.gif


6h d2 je meni skido cca 30-50mb.
tka da ti je 1gb dosta. znam jer sam igro tak.. imo 1gb i bilo mi dovoljno za d2
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 11 2008 11:04am
Quote (sid_hr @ Thu, Dec 11 2008, 06:01pm)
6h d2 je meni skido cca 30-50mb.
tka da ti je 1gb dosta. znam jer sam igro tak.. imo 1gb i bilo mi dovoljno za d2


neznam ja sta on sve radi... al znam da je juce bilo 650, navece 500, tak isto dan prije..... zato nn mu dat cd u ruke, danas me skoro istuko jer mu nisam htio dat cd sleep.gif

/e: u dilemi sam, dal da kupim onaj name orb za 25 fgs il ne? happy.gif

This post was edited by miso8 on Dec 11 2008 11:06am
Member
Posts: 12,666
Joined: Jun 6 2006
Gold: 0.00
Dec 11 2008 11:08am
Quote (miso8 @ Thu, Dec 11 2008, 05:04pm)
neznam ja sta on sve radi... al znam da je juce bilo 650, navece 500, tak isto dan prije..... zato nn mu dat cd u ruke, danas me skoro istuko jer mu nisam htio dat cd sleep.gif

/e: u dilemi sam, dal da kupim onaj name orb za 25 fgs il ne? happy.gif


daa !!! tongue.gif

btw sta ima veze pridji taj 1 gb
sljedecih 512 ili 1024 ti je samo 20 kn ako je dsl
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Dec 11 2008 11:08am
Quote (miso8 @ Thu, 11 Dec 2008, 18:04)
neznam ja sta on sve radi... al znam da je juce bilo 650, navece 500, tak isto dan prije..... zato nn mu dat cd u ruke, danas me skoro istuko jer mu nisam htio dat cd sleep.gif

/e: u dilemi sam, dal da kupim onaj name orb za 25 fgs il ne? happy.gif


nemoj.. ja san kupija i uzasan je dry.gif
Member
Posts: 7,243
Joined: Feb 24 2008
Gold: 336.02
Dec 11 2008 11:10am
Quote (Zajeb @ Thu, Dec 11 2008, 06:08pm)
nemoj.. ja san kupija i uzasan je dry.gif


ok, razmisljam jos, privlaci me, al ipak odlucujem cekat do 200+ fgsa pa da kupim...

Quote (ivangozu @ Thu, Dec 11 2008, 06:08pm)
daa !!! tongue.gif

btw sta ima veze pridji taj 1 gb
sljedecih 512 ili 1024 ti je samo 20 kn ako je dsl


ma znam

This post was edited by miso8 on Dec 11 2008 11:13am
Member
Posts: 7,972
Joined: Nov 30 2008
Gold: 117.00
Warn: 10%
Dec 11 2008 11:14am
ljubomoran je na mene pa sada se pravi važan on nezna ni šta je alcohol a kamoli da zname s njim upravljati ja bar znam tak da si on samo umišlaj pederčina jedna
Go Back To Hrvatski Topic List
123Next
Add Reply New Topic New Poll