Quote (Goddus @ Tue, 9 Dec 2008, 20:31)
Ne ne
Volim Prydza jer je za mene najbolji producent na svijetu...DJ-a ima boljih ali on pravi stvarno prekvalitetnu muziku...Skoro da se i ne može naći neki škart kod njeg

Za uho mi je najbolji Electro house ali ostale slušam naravno...Progressive/Tech-house/Minimal/Experimental...ma sve skoro...samo ako mi se svidi i to je to

Što se Trance-a tiče, Van Dyke-a i Van Buurena bi izdvojio kao TOP, ostali su sasvim OK, nema dileme

Gdje si ti tu ? ^^
Pa je istina. Prydz i nema puno nekvalitetnih pisama. A ja vise volim Malo cisci Elektro a u tome mi je Klass bog i batina

Naravno slusam sve sta mi se svidi, igrom slucajnosti je to najcesce elektro.
Ovo nije Klass samo primjer onoga sta ja volin
http://www.youtube.com/watch?v=2fkm1c8HusgE: Iako pise Elektro/house ja se nebi slozija a ja mislin da ni ti neces... samo refrend ne ceini pismu...
This post was edited by Zajeb on Dec 9 2008 01:40pm