d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Hrvatski > Some Call It House, We Call It Home > ^^
12Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 5,484
Joined: Nov 17 2007
Gold: 0.00
Dec 9 2008 01:23pm
Aha

Ima li neko da sluša elektronsku muziku ?

Nisam valjda sam ? smile.gif

Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 9 2008 01:24pm
nisi sam brate...
=))
ima nas jos normlanih wink.gif
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Dec 9 2008 01:24pm
Nisi wink.gif .

A sta ti samo Prydz i tako ili volis i elektro...
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 9 2008 01:26pm
electro i schranz ja volim
bangin.gif
Member
Posts: 5,484
Joined: Nov 17 2007
Gold: 0.00
Dec 9 2008 01:31pm
Quote (Zajeb @ Tue, Dec 9 2008, 08:24pm)
Nisi wink.gif .

A sta ti samo Prydz i tako ili volis i elektro...


Ne ne

Volim Prydza jer je za mene najbolji producent na svijetu...DJ-a ima boljih ali on pravi stvarno prekvalitetnu muziku...Skoro da se i ne može naći neki škart kod njeg smile.gif

Za uho mi je najbolji Electro house ali ostale slušam naravno...Progressive/Tech-house/Minimal/Experimental...ma sve skoro...samo ako mi se svidi i to je to smile.gif

Što se Trance-a tiče, Van Dyke-a i Van Buurena bi izdvojio kao TOP, ostali su sasvim OK, nema dileme smile.gif

Gdje si ti tu ? ^^
Member
Posts: 848
Joined: Apr 13 2008
Gold: Locked
Dec 9 2008 01:31pm
zato sam ja tu ;D
Member
Posts: 5,484
Joined: Nov 17 2007
Gold: 0.00
Dec 9 2008 01:31pm
Quote (m4tej @ Tue, Dec 9 2008, 08:24pm)
nisi sam brate...
=))
ima nas jos normlanih wink.gif


Matej, ja konto ti si metalac jbt smile.gif
Member
Posts: 5,484
Joined: Nov 17 2007
Gold: 0.00
Dec 9 2008 01:32pm
Quote (Lord_Techno @ Tue, Dec 9 2008, 08:31pm)
zato sam ja tu ;D


uhh a jel ? tongue.gif

Iskreno, ja i nisam baš neki ljubitelj techna ali da se poslušat ponešto. happy.gif
Member
Posts: 4,025
Joined: Jul 17 2007
Gold: 405.35
Dec 9 2008 01:38pm
Quote (Goddus @ Tue, 9 Dec 2008, 20:31)
Ne ne

Volim Prydza jer je za mene najbolji producent na svijetu...DJ-a ima boljih ali on pravi stvarno prekvalitetnu muziku...Skoro da se i ne može naći neki škart kod njeg smile.gif

Za uho mi je najbolji Electro house ali ostale slušam naravno...Progressive/Tech-house/Minimal/Experimental...ma sve skoro...samo ako mi se svidi i to je to smile.gif

Što se Trance-a tiče, Van Dyke-a i Van Buurena bi izdvojio kao TOP, ostali su sasvim OK, nema dileme smile.gif

Gdje si ti tu ? ^^


Pa je istina. Prydz i nema puno nekvalitetnih pisama. A ja vise volim Malo cisci Elektro a u tome mi je Klass bog i batina biggrin.gif
Naravno slusam sve sta mi se svidi, igrom slucajnosti je to najcesce elektro.

Ovo nije Klass samo primjer onoga sta ja volin icon_pointr.gif http://www.youtube.com/watch?v=2fkm1c8Husg

E: Iako pise Elektro/house ja se nebi slozija a ja mislin da ni ti neces... samo refrend ne ceini pismu...

This post was edited by Zajeb on Dec 9 2008 01:40pm
Member
Posts: 42,679
Joined: Aug 2 2007
Gold: 8.00
Warn: 30%
Dec 9 2008 01:43pm
Quote (Goddus @ Tue, Dec 9 2008, 07:31pm)
Matej, ja konto ti si metalac jbt smile.gif


slusam i dalje metal
heart.gif
al vise si volim pustit electro mjuzu nego ono
metal pustim kad me pukne nes za stare dane ^^
al nis strasno
3 pjesme pa opet elkectro
Go Back To Hrvatski Topic List
12Next
Add Reply New Topic New Poll